Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Amazing Strange Rope Police – Vice Spider Vegas

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Açıklama

 

İnanılmaz Garip Halat Polisi – Yardım Spider Vegas, bir araba veya motosiklet kullandığınız üçüncü kişi görünümünde (ve FPS modunda) bir şehir simülatörüdür. Oynamak bir kahraman / efsane ve bütün şehir korkuyor you.The şehir tarzı Miami ya da Las Vegas benzer ancak aslında New York’s. Kasabadaki suçluluğu önleme sokaklarında şef ol. Heyecanlı oyun: Vegas’ta ki suçların en sıcak noktalarını bekliyorsun.

Hassas anti criminal maceranız için hazır mısınız? Tüm suçluları soymaya, öldürmeye, ateş etmeye ve dövüşmeye hazır olun! Oto arabalarını çalmak, sokaklarda yarış yapmak ve gangsterleri öldürmek. Ceza kazıklarının tepesine çıkacak kadar cesaretin var mı? Tüm supercarları ve bisikletleri deneyin. Stunts’u bir bmx’de yapın ya da nihai bir F-90 tankı veya yıkıcı savaş helikopteri bulun.

Görevlerin çoğu sokakta olacak, bazıları Çin Mahalle Bölgesi’nde ve diğer çete bölgelerinde olacak. Sen, canavarlar, ordu ana kampları, isyancılar ve yeraltı Mafyası hakkında önemli bilgileri çalarken inanılmaz bir süper kahraman gizli görevindesin. Amerika, Rusya, Çin, Meksika, Japonya gibi ülkelerdeki çeşitli star mafya gangsterleri ile savaşacaksınız. Oyun tamamen Açık bir dünya ortamı içeriyor. Büyük kenti keşfedin, dağlarda yola çıkarak, bu ücretsiz açık hava oyununda silahlar ve daha pek çok şeyle süper arabalar çalın ve sürüş yapın! Çeteler ve agresif fraksiyonlarla dolu suç şehirlerini keşfedin. Saf yasa ve adaletin bir standardı olarak vatandaş umudunuz olsun veya yeni bir aziz şövalye olarak şehre gelin.Ayrıca misyonlarını tamamlamanıza ve tüm mafya günahkarlarından kurtulmanıza yardımcı olmak için bir dükkanda birçok şey satın alabilirsin.

Tehlikeli bir kasabada bir anti araba hırsızı hakkında eski güzel hikayeler. Gelişmiş askeri araçlara yıkıcı bir ateş gücü ile şehri hakim kılın veya birkaç kere düşmanlarınızı yere sermek için kahramanınızı yükseltin! Güzel bir şehir olalım, kanla soygunla suç şehrine dönüşme.

Özel gerçek güçlerin var. Tehlikeli lazer ışını gözlerinden ateş edebilirsin. Bir binaya ip atabilir ve binanın üzerine tırmanabilirsiniz. Bacaklarınız da çok güçlüdür. Onları hafife almayın. Polise karışıklık etmeyin, onlar iyi insanlar.

• Görsel olarak çarpıcı grafikler, karakter ve ordu araç modelleri, helikopter, hava savaşçısı, vb.
• HD kalitesinde grafikler
• Oyun saatleri
• oyun evi mağazası
• satın almak ve ateş etmek için silahlar
• keşfetmek için yol dışı araziler
• Gerçekçi araba sürükleniyor

Amazing Strange Rope Police – Vice Spider Vegas BENZER İÇERİKLER
Amazing Strange Rope Police – Vice Spider Vegas YAPILAN YORUMLAR