Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bahis siteleri
HizliPro.com

BLEACH Brave Souls

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mega hit manga ve anime Bleach’ı temel alan ilk akıllı telefon oyunu.

Bleach evrendeki en sevdiğiniz karakterleri kullanarak bir ekip kurun!

3D ACTION
3D İŞARETI KAZANIN 3D grafikler ve basit kontroller, akıcı ve hızlı tempolu kesmek ve eğik çizgi eylemi yapmak için hazırlanır.

EPIC ÖZEL HAREKETLERİ
Her Bleach karakterinin eşsiz özel hareketlerini zafer kazanma yolunuzu ortaya çıkarmak için açın. Özel hamleler, orijinal Japon anime sesli oyuncular tarafından tamamen seslendiriliyor.

ÜÇÜNCÜ ŞİRKET
Sevdiğiniz karakterleri üç takım halinde birleştirin. Orijinal hikayede asla göremediğiniz karakter kombinasyonlarını bile yapabilir. Olasılıklar hemen hemen sınırsızdır!

Çakırağı Hikayesini Dinle
Rukia ve Ichigo ilk oyuna başladığınızda karşılaştığınız andan itibaren Bleach hikayesini izleyin. Hikayedeki önemli sahneleri yeniden oluşturan görevleri gösterirken ve öğretirken karakterlerinizi geliştirin.

DİĞER OYUNLARLA
BİRLİKTE Haftalık liglerde yarışırlar. En iyi savaşçılarınızı karşı rakipteki oyuncuların takımlarına karşı ezin ve en üst noktada mücadele edin.

KARAKTERLERİNİZİ
GELİŞTİRME Brave Souls, tamamen savaşçıları ve istediğiniz ekibi yaratmanıza olanak tanıyan oldukça esnek bir karakter geliştirme sistemi sunar. Savaşa katılın ve karakterleri seviyelendirmek ve temel istatistiklerini iyileştirmek için deneyim kazanın. Onları maksimum seviyesini yükseltmeye, belirli istatistiklerin daha da iyileştirilmesi için onları Soul Ağacında eğitin veya ek destek sağlamak için karakterleri bir araya getirin. Seçim senin!

Oyunun Tanıtım Videosu

BLEACH Brave Souls BENZER İÇERİKLER
BLEACH Brave Souls YAPILAN YORUMLAR