Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bloody Wheels 2: Blood and Happy Glory Wheels

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Açıklama

Kanlı Tekerlekler, ragdoll fizik tabanlı bir oyundur. Oyuncular hareket etmek, atlamak veya koşmak için birçok farklı karakter tecrübe ederler ve engellerden kaçınırlar ve nihayi şan zonuna ulaşırlar.
Özellikler:
– 10 karaktere kadar ve 100+ seviyeyi çalmak için.
– Meydan okumak için ölümcül bir çok engel var.
– Karakter için gerçekçi fizik simülasyonu.
– Düzgün hareket.
Bu, Bloody Wheels oyununda gerçek zamanlı yarışlarla dolu mutlu bir eylem!
Ofis çalışmalarınızdan sıkıldığınızda, masada oturmak kağıtla doludur. Neden bisiklet tekerleklerinde flip bisiklet yarışı oynamakla birlikte mavi gökyüzünde tepelerden aşağı yuvarlanmıyorsunuz? Bisikletinizi sıcak gökyüzünde yarışan çok mutlu bir maceraya sürükleyin.
Bu oyun mutlu bir bez bebek aşırı flip bay spor oyunudur. Göreviniz bitiş çizgisine farklı körfez bölgelerinde ulaşmaktır. Yolda, karakterinize zarar verebilecek çeşitli engellerle karşılaşacaksınız. Master gerçekçi fizik size gerçek bir kıyılmış yarışçı savaşı gösterecektir. Körfezinizdeki gerçek fizik tabanlı yarış savaşını yaşayın (Telefon) .Bloody Wheels, şaşırtıcı parçaları, birazcık şans dalışı ve ölümcül sorunlardan mutlu, keyif verici, canlandırıcı bir karışım sunuyor. Ölümcül sağkalım kurslarından geçerken müzakereleri hızlandırırken çizgi hızını hissedin. Ölümü, vahşi bodurluklara meydan okumaya, tanığa zarar vermeyecek darbelere şahitlik etme ve bir uzuv ya da azını kaybetme ve onu aşırıya götürme!
Tekerleklerinizi havada döndürmek için çizgi yazmak için ileri düğmesine, sola hafifçe vurun veya sağdaki düğmeyi çevirin. Engellerle karşılaşırken hızı düşürmek için düğmesine dokunun. İhtiyacınız olan tek şey, dalış düğmelerine dokunmanın ve biraz servetin zamanlamasıdır.
“Bloody Wheels” e hoş geldiniz – Çok mutlu bir flip bisiklet yarışı savaş oyunu. Bir ana yarış bisikletin sıcak yarışta tekerleklerinizi sürdüreceksiniz, göreviniz fırtınalı tepeler sürmek ve nehirde dalış yapmak, parlayan gökyüzü altında vurmak ve ardından bitmek için dokunmatik ekran. Bazen, usta bir adam gibi koşarsın, ölmek için bıçakla dalarsın. Aklından çıkmayın, ileride ilerleyin, noreturn, sadece gerçek savaş için biraz servet bekleyerek ilerleyin ve ilerleyin. Eğer küçük bir aptal hata yaparsanız veya bir servet ustası değilseniz, ölecek birçok yol, flip bikewill, ölüm ırkı savaşıyla yırtık bir kağıt parçası olarak yok edilecek.
Bisiklet yarışı ile mavi gökyüzünün altındaki tepelerin aşağıya yuvarlanma hissi yaşayın, ileride fırtınalı tepeler, dağ geçit çizgisi, kağıt çiçek yola düşüyor. Ya da usta bir adam flip bisikletini salak yarışa sürmek ve ölmemek için dalış yapmak gibi. Özgürlük koyu üzerindeki sıcak gökyüzünün altında bir tepeler aşağıya indirirken mutlu sıcak tekerlekleriniz, bacaklarınız sotalanmış, tek yön ileriye doğru ilerliyor ve biraz da büyüyor, ancak tırmanmak için dağ, tırmanmak için nehir, çapraz nehir var. ve .. ölmenin birçok yolu. Çok zor ama çok mutluyum.
Seviyeleri geçmek ve nakliye ve yeni konumlar açmak için puan kazanmak gereklidir. Yerlerde atlamalar, yüksek hızlı hızlandırıcılar, dairesel bıçak testereleri, körfez, ev andmore olacaktır. Basit bıçak vektör grafikleri ve heyecan verici müzik olacak sizi kargaşa savaşına sokun. Bir canavarcık mutlu koltuk, tekerlekli, motosiklet, hız arabasına binmeyi düşleyen tüm insanlara ulaşım. Tuvalete bile gidebilir, büyük bir bıçak işlemcisi, bükücü bir bıçak, testereler, çırpıntılı şişe ve diğer pek çok tesis.
Tekerleklerinize atlama ve “Kanlı Tekerlekler” oyunu ile mutlu bir yarış atma zamanı. Şimdi indirin ve eğlencenizde arkadaşlarınıza katılın! Şimdi oyna!
Bu oyundan yeterince şey alamıyor musun? Hata sorunlara neden oluyor? Sonra sizden duymak istiyoruz! Geri bildirim düğmesine tıklayın ve bir mesaj bırakın!
Bloody Wheels 2: Blood and Happy Glory Wheels BENZER İÇERİKLER
Bloody Wheels 2: Blood and Happy Glory Wheels YAPILAN YORUMLAR