Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Crossfire Bedava Çarlar

Crossfire Bedava Çarlar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Crossfire Bedava Çarlar

Crossfire Güney kore tarafından dizayn edilen ve geliştirilen bir video oyunudur. Oyun içeriside ilerleyebilmeniz için taktik uygulamanız gerekir. Oyun tamamen ücretsizdir fakat zor bir oyundur. Rakiplere karşı oyunda çeşitler taktikler üreterek yenmeye çalışırsınız. Yaklaşık 2007 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyunun popüleritesi halen de devam etmektedir.

Younda İlk 10 Dakika

Oyun tamamen taktik geliştirilmesi gereken bir oyun olduğu için crossfire oyunu içerisindeki ilk 10 dakika çok önemlidir. Eğer ilk 10 dakikada sizin için en uygun taktikleri bulamaz iseniz oyunun geri kalanın da ilerlemeniz mümkün olmaz. İlk 10 dakika rakiplerinizi nasıl yeneceğiniz hakkında düzenli bir planınızın olması gerekir.

Crossfire Bedava Çar Listesi

Cross fire bedava çar listesi kullanıcıların önceden kullandıkları hesaplardır. Sizler bu hesaplardan sadece birine girerek şifrenizi değiştirebilirsiniz. Hesaplaar daha önce kullanıldığı için oyun belli bir seviyeden başlar. Sıfırdan başlamazsınız ve daha eğlenceli vakitler geçirirsiniz. Hesapların hepsini kullanmamanız gerekir diğer cross fire oyun severlerinin haklarını ellerinden almadan sadece bir kullanıcı adını kullanarak oyunun tadına varabilirsiniz. Tüm kullanıcıları kullanmamanız önemle rica edilir. Çar alamayan bir çok arkadaş oluyor, listeye yenilerini eklemeye devam edeceğiz.

  • Cross fire Onlinenin Şifresi :amasyakrali

Cross fire Bedava Çarların Şifresi: 1234511

Cross fire Onlinenin Şifresi : hileyapmalan99

Cross fire Bedava Çarların Şifresi: hadiya88

  • Cross fire Bedava Çarların Kullanıcı Adı : iskeletomer

Cross fire Bedava Çarların Şifresi : omergomer

  • Cross fire Bedava Çarların Kullanıcı Adı : marazali01

Cross fire Bedava Çarların Şifresi : adan01ali

  • Cross fire Bedava Çarların Kullanıcı Adı : Gsliaslanbey

Cross fire Bedava Çarların Şifresi : aslanbey07

  • Cross fire Bedava Çarların Kullanıcı Adı : ghostboy
Crossfire Bedava Çarlar YAPILAN YORUMLAR