Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Game Hacker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Game Hacker (APK): Android Oyunları İçin Hile Programı

Game Hacker, bedava indirilmeye açılan Android oyunları amacıyla hile programsı.
Game Hacker, Android oyunları amacıyla hile programsı. Ücretsiz indirdiğiniz, belli bir oynamanın sonrasında can, altın, para isteyen Android oyunlarında sınırlamaları ortadan kaldırmak amacıyla kullanabileceğiniz bedava hile programlarından biri.
Android oyunlarının fazlalığı bedava indirilmeye açılıyor fakat program içi satın alım seçenekleriyle ilgilenmezseniz oyunu belli bir bölüme kadar oynayabiliyorsunuz. Ardından ya can hakkınız bitiyor; arkadaşlarınıza can talebi göndermek mecburiyetinde kalıyorsunuz ya da altın satın almanız gerekiyor. Oyunda kısa sürede ilerlemek, belli bir düzeye gelmek istiyorsanız satın alımları değerlendirmekten diğer çareniz yok. Game Hacker gibi hile programlarını kullanma seçeneğiniz de var elbette.
Root’lu olması şartıyla bütün Android telefon ve tabletlerde çalışabilen hile programsı SB Game Hacker’ın güzel yanı; tanıtımlara boğmaması. Sürekli olarak tam versiyona geçmeniz konusunda tanıtımlar çıkarmıyor. Uygulamanın tüketimi da son derece kolay. Arama bölüme kaç altın, coins, can ya da para istediğinizi yazmanız yeterli oluyor.

Game Hacker BENZER İÇERİKLER
Game Hacker YAPILAN YORUMLAR