Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bahis siteleri
Hizlipro.com

Head Soccer La Liga

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Head Soccer La Liga, bir tarafı on bir takımla oynamak yerine, birebir oynuyorsunuz olan oldukça tuhaf bir futbol oyunudur. Takımınızı temsil edecek herhangi bir oyuncuyu seçebilir ve o kişinin üzerinde sadece o kişi olacaktır.

Üç butona sahip olacaksınız: birisi atlamak ve başa gitmek, bir tanesi bir gol atmak (diğer oyuncuya vurmak için de kullanabilirsiniz) ve özel hareketler için başka bir düğme.

Head Soccer La Liga’da rakibinizden daha fazla gol atmaya çalışarak oynamasına rağmen, her normal maç aslında her iki oyuncu da tamamen dövülmüş olarak sonuçlanacaktır. Bu oyunda her şey, kasıtlı olarak bir rakibi tekmelemek bile.

Head Soccer La Liga’da, La Liga BBVA’daki herhangi bir takımın hemen her gerçek oyuncusuyla oynayabilirsiniz. Oyuncularının tasarımı karikatür benzeri ve iyi yapılmış. Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Lio Messi, Andrés Iniesta, Griezman, Koke, Negredo, Larrivey … hepsini bu oyunda bulacaksınız.

Head Soccer La Liga, sadece gol atamayacağınız (ki herkesin beğendiği) puanlamanın yanı sıra yüzündeki rakibinizi de tekmeleyemez (ki hepsi de dev kafalar olduğundan hepsi daha eğlenceli ve aslında daha az şiddetlidir) çok eğlenceli bir spor oyunudur. .

Head Soccer La Liga BENZER İÇERİKLER
Head Soccer La Liga YAPILAN YORUMLAR