Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hizlipro.com

Hellblade: Senua’s Sacrifice

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Ninja Theory’nin en yeni oyunu Hellblade bugün başlıyor . Zaten oynamış olan insanlar için, bazı kaşlarını kaldıran çok ilginç bir yeni mekanik var. Eğer çok fazla ölürseniz, oyun kaydetmenizi silecek ve tekrar başlamak zorunda kalacaksınız. Bunu açıklayacağız, ancak bazı spoiler de içerebilir – uyarılacaksınız.
Yeni mekanikçiler çok basit çalışıyor. Oyunun başında, Senua’ya (ana karakter) el koyarak siyah bir çürüme ile sonuçlanacak kazanılamayacak bir savaş var. O andan sonra öldüğünde, çürük kolunu kaldırır. Çürümenin başına ulaşması için yeterince zaman öleceksen, işte bu kadar. Oyun kaydetmenizi silecek ve siz yeniden başladınız (veya oyununuzu asla oynamayacağınıza söz veriyorsunuz, hangisi stilinizdeyse). Bu mekanikçiyi devre dışı bırakma seçeneğinde de yok.
Oyun, sizi Senua’ya bulaştırdıktan hemen sonra olacağını ve tüm raporların çürümesinin Senua’nın kafasına ulaşması için birkaç ölümle sonuçlandığını uyarıyor. Bununla birlikte, son ölümün oyunun bildirilen sekiz ila dokuz saatlik uzunluğunda sadece bir kaç dakika kaldığı takdirde inanılmaz sinir bozucu olabileceğini belirtti.
Tahmin edebileceğiniz gibi, internetin ağırlığı artar, bazıları oyunun Senua’nın zihinsel durumuna odaklanmasını vurgulayan bir mekanik ekleme kararını öven bazıları tarafından övünürken bazıları da bir hile yapan kişinin uzunluğunu uzatmak için ucuz bir yol olarak her şeyi çağırıyor oyun. Burada bir çift örnek var:

Hellblade: Senua’s Sacrifice BENZER İÇERİKLER
Hellblade: Senua’s Sacrifice YAPILAN YORUMLAR
  • Yasin
    11 ay önce

    Oyun Mükemmel Ötesi Çok teşekkürler
    HizliPro.Com Ailesi :))