Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hellrider Arena

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Epik, renkli, dinamik, şık – tam olarak indirmeye sunduğumuz türde eylem / yarış türüdür. İçinde serin oyun modları, çok heyecan verici seviyeleri, sulu, canlı grafikler, sakat hardcore oyun bulacaksınız.
Hellrider’ın yaratıcısı olan bir diğer başyapıt. Şimdi deli çevrimdışı patronlarla ve gerçek oyuncularla çevrimiçi savaşın!

Özellikler:
– Orijinal oyun
– Şık 3D grafikler
– RPG pompalama karakteri
– Kızlar ve erkekler için görünüm seçimi
– Çevrimiçi çok oyunculu
– Patronlarla çılgın savaş
– Arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşma becerisi – En
yüksek puanı
kaydet – Bulgudaki ilerlemeyi kaydet

Hellrider Arena basit kontrollere sahip, ancak büyüleyici bir oyun olan ücretsiz bir oyundur. En havalı yollar ve hayatta kalabilmek için dinamik, renkli yarış sizi bekliyor!
Engeller üstesinden gelin, iskeletleri yok edin, patronlarla ve gerçek oyuncularla savaşın, bisikletinizi pompalayın, karakterin görünümünü değiştirin, kayıtları ayarlayın ve zaferlerinizin ve yenilgilerinizin bir fotoğrafı yayınlayın! Yeni oyunu 2017’de başlatın ve oynayın!
Tek ihtiyacınız olan Wi fi’yı etkinleştirmek ve yeni uygulamayı Rusça olarak Android cihazınıza indirmek – bir akıllı telefon veya tablet. Çevrimiçi veya çevrimdışı olmaktan keyif almaya hemen başlayın!

Tüm oyun modları tamamen ücretsiz, ancak ekstra güç istiyorsanız – uygulamada ek oyun öğeleri satın almak için bir fırsat var – kendinize göre – kendinize karar verin.
Oyun hem telefon ekranında hem de tablet ekranının altına mükemmel uyum sağlar!

Oyun modları

Arcade
Arcade modunda, artan karmaşıklık atmosferik düzeylerinin çeşitli bekliyoruz doğal bariyerlerin riski – lav, buz, kaya, buzdağlarının, komik düşmanlar, güzel ödüller, sikke ve ikramiye yeni sürücüleri satın alabilirsiniz, hangi zaprohozhdenie, karakterlerin görünümünü, pompa yetenekleri.
Benzersiz güzergahlar ve özel efektler, hayatta kalma yarışının en iyi geleneklerinde renkli ve dinamik bir şaşkınlık yaratıyor!

düello
Düello modunda, yarışma boyunca tam anlamıyla sizi tekerleğin içine sokacak olan kötü, ama komik patronlarla karşılaşacaksınız. Ve bombalar … Oh, evet! Bu adamlar bombalamaya çok seviyorlar. Ama aynı zamanda kaybolmaz, bir zafer için vasıta seçebilir ve onları sinsi yarışçılara karşı kullanırsınız. Geride kalmanın ve yenilginin tükenmesinde nefes almanın nasıl bir şey olduğunu onlara gösterin.
Yangın ve yangın yolunda destansı bir çatışma içinde diğer oyuncularla birlikte olun! Onlara bombalar atın, koç edin, onları lavlara atın, kayalara yönlendirin ve buz bloklarıyla çarpışın! Zafer uğruna!

Yüksek puanlar tablosundaki başarınızı değerlendirin, en üste çıkın ve cehennem sahnesinde en iyi yarışçı olun!

Hellrider işinin en iyisi olduğunu zaten kanıtlamıştır! Hemen yeni bir oyun indirin, direksiyonun arkasına yaslanın ve arkadaşlarınızdan daha soğuk olduğunuzu kanıtlayın! Kayıtlarınızı tüm dünyadaki diğer oyuncularla paylaşın!
Oyun her yaştaki erkek, kız, erkek ve kadınlar için uygundur. Basit ve kullanışlı kontrol, patlayıcı aksiyon, ırk ve RPG unsurları ile dik bir dinamik oyun ile birleştirildiğinde, Hellrider Arena’yı oynamaya başlayan herkes için gerçek bir eğlenceli maceraya dönüştürür.
Monoton yarışlardan, tipik RPG’lerden ve aksiyon oyunlarından bıktınız mı? Şık grafikler, ilginç karakterler ve yapışkan oyunlarla bir oyunda her şeyi ve daha fazlasını elde edin!
Rock Hellrider Arena, yerel ağda oynamak, wi-fi’yi bağlarken, dünyanın en iyi oyuncuları ve tüm evren zaten oynuyor, buna değer.

Önerilerinizi dikkate alarak düzenli olarak Hellrider Arena’yı güncelleyeceğiz!
İncelemeyi bırakmayı unutma! Epik, renkli, dinamik, şık – bu bir oyun eylemi / yarış türü, biz indirmeyi sunuyoruz. İçinde serin oyun modları, heyecan verici seviyeleri, sulu, canlı grafikler ve öfkeli hardcore oyun bulacaksınız.
Hellrider yaratıcısının bir başka başyapıtı. Şimdi deli patronlarla oynayabilir ve online gerçek oyuncularla çevrimdışı oynayabilirsiniz!

Özellikler:
– orijinal oyun
– Şık bir 3D grafik
– RPG tesviye

Online multiplayer
– Çılgın patron savaşları
– Arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşma becerisi
– Kayıtlar Tablosu
– Bulutta devam eden ilerleme

Hellrider Arena – basit kontrollere sahip, ancak eğlenceli bir oyundur. En dik yamaçlar ve dinamik, renkli yarış sizi bekliyor!
Engelleri aşmak, iskeletleri yok etmek, patronlarla savaşmak ve gerçek oyuncular bisikletini pompalamak, karakterin görünümünü değiştirmek, kayıtlar koymak ve zaferlerinin ve yenilgilerinin fotoğraflarını yayınlamaktadır! Yeni hit oyunu 2017’de başlar ve kazanır!
Tek ihtiyacınız olan şey, Wi fi’yi açmak ve Android cihazınızdan (akıllı telefon veya tablet) yeni uygulama indirmektir. Çevrimiçi veya çevrimdışı olmaktan keyif almaya hemen başlayın!

Tüm oyun modları tamamen ücretsiz, ancak gerçekten kullanmak istiyorsanız, sverhvozmozhnosti – uygulama, karar vermek – ek oyun öğeleri satın alma olanağı vardır.
Oyun hem ekran hem de tablet ekran için mükemmeldir!

oyun modları

Oyun arcade
oyun arcade modu In ile, bir Artan karmaşıklık, doğal Engellerin risk seviyeleri atmosferik Çeşitleri için bekliyoruz – Yeni sürücüleri satın CAN thepassage için lav, buz, kaya, Icebergs, komik Enemies, serin Ödüller, sikke ve Primler, görünüm Karakterlerin.
Benzersiz izler ve özel efektler hayatta kalabilmek için yarışan en iyi geleneklerde renkli ve dinamik olarak dikkat çekiyor!

Duel
Düello modunda, kötülüğe karşın komik bir patron ile yüzleşeceksiniz. Ve bir bomba … Oh, evet! Bu çocuklar bomba atmayı severler. Ama kaybolup, zafer kazanmanın ve sinsi binicilere karşı kullanmanın bir yolunu bulamazsın. Geride bıraktıklarını gösterin ve yenilgiye uğratın.
Kızartma tenceresinin peşinde epik çatışmaya giren diğer oyunculara karşı ateşe girin! Onları bomba atın, roach, lava atılır, uçurumun önüne, buz bloklarına döner! Zafer için!

Kayıt tablolarındaki ilerlemenizi değerlendirin ve cehennem sahnesinde en iyi yarışçı olun!

Hellrider işinde en iyi kişi olduğunu zaten kanıtladı! Yeni oyunu hemen indirin, direksiyonun arkasına yaslanın ve arkadaşlarınızdan daha soğukkanlı olduğunuzu kanıtlayın! Yüksek skorlarınızı dünyadaki diğer oyuncularla paylaşın!
Oyun her yaştaki erkek, kız, erkek ve kadınlar için uygundur. Basit ve kullanışlı bir operasyon, patlayıcı eylem, yarış ve RPG unsurları ile dik bir dinamik oyun ile birleşince TurnHellrider Arena şimdi oynamaya başlayan herkes için eğlenceli bir maceradır.
Monoton ırk, tipik RPGler ve aksiyon oyunlarından bıktım mı? Şık grafikler, ilginç karakterler ve zalipatelnym oyunuyla bir oyunda her şeyi ve daha fazlasını elde edin!
Driven Hellrider Arena, yerel bir ağda oyna, wi-fi’yi bağlayın, dünyadaki en iyi oyuncular ve tüm evren zaten oynuyor, buna değer.

Önerilerinizi dikkate alarak düzenli olarak Hellrider Arena’yı güncelleyeceğiz!
İncelemeyi bırakmayı unutma!

Hellrider Arena BENZER İÇERİKLER
Hellrider Arena YAPILAN YORUMLAR