Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bahis siteleri
İnternetten Video İndirmek İçin 18 Ücretsiz Yol

İnternetten Video İndirmek İçin 18 Ücretsiz Yol

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
HizliPro.com

İnternet’ten Video İndirmek İçin 18 Ücretsiz Yol

İnternet’ten yani online olarak İnternet erişimi ile milyonlarca, milyarlarca videolar bulunuyor ve bu videolar ise sürekli artmaktadır.

İnternet’ten Video İndirme

Sosyal medya sitelerinde olan videolar Periscope, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya sitelerindeki videolar ciddi şekilde artıyor ve izleyici sayısı sürekli artıyor. Kullanıcılar beğenilen videoları indirme çabasında olmuşlardır.

Video İndirme Siteleri

1-YoutubelnMP4 Sitesinden İndirme

Kullanıcılar Youtube izlediği ve hoşuna gittiği videoları indirmek için bu siteyi kullanıyor. Bu siteyi kullanmak basit ve hızlı olarak kullanıcıların işlerini görüyor. İndirme işlemi başlamadan önce ise indirilecek videonun görüntü kalitesini seçme hakkımızda vardır.

2-SaveFrom Sitesi

Youtube sitesinden indirebileceğimiz sitelerden biri olan SaveFrom sitesi kullanımı gayet basit ve pratiktir. Youtube’da video izlediğimiz sırada videosunun sayfasının bağlantı yerine ss yazarak kolay bir şekilde sayfaya ulaşmış olacağız.

3-FastestTube Sitesi

Kullanıcılar tarafından sürekli beğenilen site olarak geçen ve kullanımı gayet basit ve hızlı olarak video indirme sitesi Chrome, Opera gibi internet tarayıcılarında da geçerlidir.

4-Twitter Video İndirme

Sosyal medya sitesinde kullanıcılar bazı videoları beğenerek izleyip ve bunları indirmek istediklerinde bu siteyi kullanarak basit bir şekilde indirme işlemini yapıyor. İndirme işleminde ses veya videonun hangi formatta olacağını seçip işlemi tamamlıyor.

5-Vine Video Download İndirme Sitesi

Sürekli gelişmekte olan Vine sosyal medya sitesi haline gelen ve videolarıyla birlikte ünlü olan site her geçen gün gelişmekte olarak video indirme sitesini de oluşturuyor.

6-Instagram Video İndirici

Sosyal medya sitesi olan ve kullanıcıları sürekli artan, popülerliğini sürekli arttıran site, kullanıcıların beğendikleri videoları indirmek istedikleri halinde bu sorunlara çözüm verebilen sitedir.

7-FB Down Sitesi

Facebook sayfasındaki videoları indirmeye yarayan site her zaman kullanıcıların ön planına çıkmıştır.

8-FB Down Sitesi

9-KeepVid Sitesi

10-VideoGrabby Sitesi

11-Yoo Download Sitesi

12-Clip Converter İndirme

13-Online Video Converter Sitesi

14- VLC Media Player Sitesi

15-Video Grabber Sitesi

16-FLVTO Video ve MP3 İndirme Sitesi

17-Open Broadcaster Sitesi

18-Cam Studio Uygulaması

 

 

İnternetten Video İndirmek İçin 18 Ücretsiz Yol YAPILAN YORUMLAR