Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bahis siteleri
İphone’da Herhangi Bir Müziği (Şarkıyı) Zil Sesi Yapma

İphone’da Herhangi Bir Müziği (Şarkıyı) Zil Sesi Yapma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Hizlipro.com

İphone’da Herhangi Bir Müziği (Şarkıyı) Zil Sesi Yapma

Sevdiğiniz bir müziği, iPhone telefonunuzda zil sesi olarak kullanmanız mümkün. Bunu yapabilmeniz için seçtiğiniz müzikten önce kırk saniyelik bir parça seçmeniz ve iPhone ile uyumlu bir hale gelmesi için de müziğinizin dosya uzantısını “.m4r” şeklinde dönüştürmeniz gerekiyor. Örneğin; 1.mp3 adlı bir dosyadan kırk saniyelik bir bölüm seçtikten sonra bu parçanın iPhone ile uyumlu hale gelmesi için bu parçanın uzantısını değiştirerek “1.m4r” olarak düzenlemeniz gerekiyor.

İtunes’in Alternatifi Copytrans İle Müzik Aktarma

CopyTrans uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra cihazınızda Apple sürücülerinin yüklü olup olmadığını kontrol edin. Bu konuda sorun yoksa CopyTrans uygulamasını telefonunuza yükleyip uygulamayı açın ve telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Telefonunuzda çıkan uyarıda “bu bilgisayara güven” kısmına gelerek onaylayın ve CopyTrans Manager bölümünü kurun. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra, uygulama içinde sol üstte yer alan melodiler kısmına gelerek zil sezi yapmak için işlem yaptığınız müziği açın. Kırk saniyelik melodilerinizi uygulamanın alt kısmına sürükleyerek bırakın. Yenile kısmını tıklayarak müzik dosyanızı telefonunuza aktarın. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey, ayarlar içinde sesler bölümüne giderek daha önce yüklediğimiz kırk saniyelik müziği seçmekten ibaret.

İtunes 11 Ve Öncesi İle Zil Sesi Yapma

İstediğijiz müzıği iTunes içinde bulup sağ tıklayarak “bilgi ver” deyin. Açılan pencere içindeki müziğin kırk saniyelik kısmını başlama ve durdurma şeklide seçin. Müziğe sağ tıklayıp AAC oluştur dediğinizde kırk saniyelik müzik ortaya çıkar. Daha sonra Finder ya da windows gezgini üzerinde dosya formatını “m4r” şeklinde dönüştürün ve bu kırk saniyelik müziği iTunes yoluyla telefonunuza zil sezi olarak kabul edin. Bu şekilde istediğiniz şarkıları “m4r” formatına dönüştürüp iPhone telefonunuza zil sesi olarak atayabilirsiniz.

İphone’da Herhangi Bir Müziği (Şarkıyı) Zil Sesi Yapma YAPILAN YORUMLAR