Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Learn Numbers with spellings 1 to 100 for children

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazımlarla sayıları öğrenmek kolaylaştı. Çocuklar, basit ve kavramsal oyunlar oynayarak çok şey öğrenebilirler. Kolay bir oyun oynarken, bir ila yüz (1 ila 100) sayı arasında heceleyle öğrenin. Çocukların eğitsel oyunu, çocuklara 1’den 100’e kadar sayıları nasıl heceleyebileceklerini ve gerçek insan sesleri, cazip sesler, göz alıcı çizgiler ve AwesomeAnimation ile kelimeleri hecelemelerini öğretiyor. Bu eğitim oyunu, yeni başlayanlar ve anaokul çocukları olan tüm çocuklar, çocuklar, küçükler için uygundur.

Nasıl Oynanır – Bu çocukların eğitsel oyunlarını oynamak çok kolay ve basittir. Oyunu açın, heceleme sekmesini seçin ve ekranı izleyin. Küçük kız, okula giderken sayıları ve hecelemeleri femalevoices ile sayıları ve kelimeleri 1’den 100’e çıkarır. Çocuklar hızlı düğmeler yardımıyla sayıları atlayabilir. Bu oyun, çocukların sayıları 1-100 ve1-1000 arasında nasıl büyüteceklerini öğrenmelerine yardımcı olur.

Bu, 30 prim karakteri olan çocuklar için en iyi oyundur, bu sayede bu sayı oyunları oynarken çocuklar hiç sıkıcı olmazlar. Bu oyun ayrıca 16 en önemli çocuk eğitim ile birlikte geliyor. Bunlar şunlardır:
– 1 – 100 Numarayı
Öğrenin ✓ – 1 – 1000 Sayıları
Öğrenin ✓
– Alfabe Öğrenin ✓ – Gün ve Ay Adlarını
Öğrenin ✓ – Renk Adlarını
Öğrenin ✓ – Şekil Adlarını Öğrenin ✓
– Araç adlarını öğrenin ✓
– Spor isimleri öğrenin ✓
– Meyve ve Sebze adlarını
öğrenin ✓ – Hayvan isimleri öğrenin (Vahşi hayvanlar, Deniz hayvanları, evcil hayvanlar) ✓
– Kuş adlarını
öğrenin ✓ – Vücut parçalarının adlarını
öğrenin ✓ – Bayrak isimleri öğrenin ✓
Bu eğitim Oyun, yukarıdaki derslerin her ikisi de Öğrenme ve Uygulama oturumlarını içerir. Bu uygulama, çocukların yazımlarıyla İngilizce olarak sayıları öğrenmelerinde yardımcı

olacaktır. Bu oyunu oynadıktan sonra çocuklar ne öğrenecek?
Bu oyunu oynadıktan sonra çocuklar, 1-100 sayıları, sayı adlarını, sayıları ve 1’den 100 Sayıları Kelimelerde yazarak telaffuz edip bunları tanıyabilecektir.

Gelecekteki sürüm – Çocukların ilgisine göre bir sonraki yükseltmede daha fazla özellik eklemeyi planlıyoruz. Bir özellik, (Siz nasıl sayı 20’yi hecelersiniz), (Nasıl o sayı 100’dür) vb. Sorgulamayı içerir.

Sonunda, bu çok ilgi çekici & İnteraktif numaralar oyunu çocuklar için. Bu oyunda 16 en iyi çocuk dersi olduğu için, ebeveynler ve öğretmenler yeni yürümeye başlayan çocuklara ve çocuklara tam evde eğitim verebilirler.

Learn Numbers with spellings 1 to 100 for children BENZER İÇERİKLER
Learn Numbers with spellings 1 to 100 for children YAPILAN YORUMLAR