Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Math Challenge : Math Games for kids & Adults

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Açıklama

Beyninizi eğitin & hesaplama hızınızı arttırın!
Siz veya çocuğunuz bu oyunla matematik becerilerini geliştirebilir, zihinsel matematiği test edebilir ve matematik testlerine hazırlanabilir.Puanınız, her seviyeden toplam puantır.

Matematik derslerinin kabus olması gerekmez! Artık okul korkutucu olmayacak! Bu uygulamayı oynarken eğlenceli ve rekabet nedeniyle zihinsel aritmetik geliştirebilirsiniz.

Belki bir IQ testi planlıyorsun ya da sadece satranç, dama veya çizik oynamayı seviyorsun – “Math Challenge”, bu yönlü çizgilerde de gelişmenize izin verecek harika bir zihin eğitimi ve eğitici oyundur.

Bu çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir oyundur – her yaştaki matematik, beyninizi ve zekayı kullanmaya yardımcı olur.
Çocuğunuz çarpma tablosuyla ilgili herhangi bir problem yaşamayacaktır. Ayrıca her düzeyde oyun konsantrasyon egzersizi türüdür.

Zihinsel Matematik Oyunları İlköğretim Okulu ve Temel Matematik için Okul Öncesi
Eklenen, sayı, çıkarma, zaman tabloları, bölme, sayma sayıları, çarpma ve sıra için çocuklar için ücretsiz ÜCRETSİZ Canavar Sayılar her yaştan çocuklar andadults matematik öğrenmek için mükemmel bir eğitim oyunudur. : Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve her yaştaki yetişkinler için okulöncesi becerileri ve Zihinsel matematik hesapları ve problem çözümü.

Eğitici bir eğitici uygulama. Koş, atla, say, ekle, çarpıI (çarpı çizelgeleri) ve kazanmak için böl. Bu gerçek bir oyun! Bir milyondan fazla indirme!

Yüksek uyarlanabilir edutainment tasarımı! Her yaş için uygundur!

Bütün aile için mükemmel!

YAŞ EĞİTİM İÇERİĞİ:

– Yaşlar: 4-5 (Okulöncesi): 4-5
yaş grubundaki çocuklar (anaokulu) matematiğin olgunlaştığı seviyeye uyacak yaşa uygun oyunları bulacaklar: sikkeleri sayma, mantıksal sıralama, sayı tanıma, ilişkilendirme miktarı ve sayıları, toplamlar sikke setleri (kolay ek).

– Yaşlar: 6-7 (1. ve 2. sınıf öğrencileri):
6 ve 7 yaşlarındaki çocuklar (ilkokul 1. sınıf ve ikinci sınıf) matematik etkinliklerini uygular: mantıksal diziler, gruplaşmadan eklemeler, madalyonlarla çıkarma ve gruplaşmadan sonraki çıkarım.

– 8-9 yaş arası (3. ve 4. sınıf öğrencileri):
8 – 9 yaşları arası (ilkokul 3. sınıf ve dördüncü sınıf) matematik oyunu şu şekilde oluşur: İki haneli sayıların zihinsel aritmetik toplamları, zihinsel matematik çıkarmalar, zaman tabloları (çarpmayı öğrenirler), çarpma ve diziler.

– Yaşlar: 10-16 yaşında (5. ve 6. sınıf öğrencileri):
10 yaşından itibaren (ilkokul ve ortaokulun beşinci ve altıncı sınıfında) matematik oyunu şu şekilde oluşur: zihinsel aritmetik eklemeler, zihinsel matematik çıkarmalar, zaman tabloları, çarpma, bölme .

– 16-100 yaş arası :)) (Ortaokul ve yetişkinler): Oyun bu yaş aralığı için de büyük bir zorluk olacaktır, bu da matematiksel işlemlerin zorluklarını ve diğer seviyelerin seviyesini arttırır.

K12 okulunun ve ebeveynlerin birçoğunun öğretmenleri, öğrencileri veya çocukları için iyi yapılmış görevler için ödül olarak eğitim uygulamalarımızı kullanıyor. Okulda zorunlu çalışmaları doğru bir şekilde tamamladıysalar, başvurularımızı oynamalarına izin verilir.

OYNAMAK İÇİN NEDENLER

En iyi bölüm, sincap Tob’la yaşadıkları büyük maceradan dolayı, farkında olmadan matematik öğrenmeye odaklanacaklardır. Sincapımız Canavar Numaraları dünyasında kaybolur ve çocuklar: KURTARMAYA GETİRECEKTİR !!!!

Öğrenirken heyecan verici bir macera yaşayacaklar.

Bizim video oyunumuz 4 ve daha yukarı yaştaki erkek ve kızlar tarafından oynanabilir (Okulöncesi, 1., 2., 3., 4., 5., 6. sınıflar).

EducaGames tarafından tasarlanmış eğitim VideoGames uzmanları, psikologlar ve profesyoneller tarafından eğitim alanında geniş tecrübeye sahiptir.

Anahtar Kelimeler:
“ekleme ve çıkarma”, “toplamlar”, “çıkarma”, “matematik”, “matematik”, “çocuklar için ek ve çıkarma”, “çocuklar için matematik”, “sayım”, “bölme”, ​​”bölme” “öğretme”, “öğrenme”, “oyun”, “k12”, “zaman tablosu”, “çarpma”, “alfabe”, “temel matematik”, “matematik gerçekleri”, “gerçekler”, “çalışma”.

Math Challenge : Math Games for kids & Adults BENZER İÇERİKLER
Math Challenge : Math Games for kids & Adults YAPILAN YORUMLAR