Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MP3 Cutter Pro 2.0 – Müzik Kesme Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Ses Kesme ve Birleştirmek için Tek Noktadan Çözüm

MP3 Cutter Joiner Free, müzik çalarlar için kendi müziklerini bestelemeyi seven, bir miktar kesmeye, artırmaya, katılmaya vb. Ihtiyaç duyan, bu ücretsiz MP3 kesici + marangozlu tek elden çözümü yazılımıyla bir araya getiren bir programdır, birlikte katılmaya uygundur. birden fazla ses dosyası tek bir dosyaya dönüştürülür ve büyük ses dosyalarını daha küçük parçalara kesilir.

Sesin Parçalara Kesilmesi ve İstenmeyen Parçaların Trimlenmesi

MP3 Cutter Joiner Free, bir ses dosyasının seçili bölümlerini doğru bir şekilde yeni bir ses parçasına ayıklamanızı sağlar. Bu nedenle, ses dosyalarını istediğiniz tam uzunluğa getirmek, parçayı tutmak ve gerisini kaldırabilmek için bu kullanımı kolay ses düzenleyici kullanabilirsiniz.

Mash-up’larınızı oluşturmak için ses ekleyin

Dahili ücretsiz MP3 marangoz aracı, ses dosyalarını ve kayıtları tek bir müzik dosyasına (sesli birleştirme) katarak kendi mash-up’larınızı oluşturmanızı sağlar. Örneğin, sesli kitaplarınızı organize etmek için ayrı bir sesli kitap bölümünüze bir büyük sesli kitap katılabilirsiniz; birden fazla müzik parçasını tek bir kesintisiz ses CD’sinde birleştirin; arkadaşlarınızın tamamen farklı sözlerine katılarak şakalar hazırlayın vb. Sana kalmış.

Sesin Görsel Olarak Düzenlenmesi

Toplu İşitsel Dosyaları Dönüştür

Kaydedilen Sesi Mükemmelleştirin

 

Telefonlar için < < <

Mp3 Kesici Ringtone Maker Pro V3.2 Build 32 Apk, zil sesi tonları, alarmlar veya favori android telefonunuzdaki diğer uyarı tonları olarak işlev görmek üzere müzik dosyalarınızı kırpmak ve düzenlemek için çalışan bir android uygulamasıdır. Android telefonunuzda en sevdiğiniz zil sesine bir şarkı girişi istemiş olmalısınız değil mi?

Eh, elle Google’da arıyorsanız, elbette her zaman değil ihtiyacınız olanı. Bu nedenle sadece bu Mp3 Cutter Ringtone Maker Pro Apk uygulamasını kullanarak favori şarkı parçanızı , favori hp android’inizde zil sesi olarak kullanılmak üzere kesebilirsiniz.

Ayrıca Oku: Kingroot Apk’ini İndirin

Yukarıda bahsettiğimiz temel özelliklere ek olarak, Mp3 Cutter Ringtone Maker Pro Apk uygulaması hala çok çeşitli harika düzenleme özelliklerine sahiptir. Kestiğiniz müzik dosyalarının ses seviyesini artırabilirsiniz. Sonra efektleri fade ekleyebilir ve ayrıca düzenlediğiniz müzik dosyalarını solup bırakabilirsiniz.

Özellikler

  • İnternet İznini kaldırın.
  • Bir arama aracı ile ayrıntılı numara için zil sesleri atayın.
  • Eski Android sürümünün desteğini geliştirin.
  • Ayarlar ekranında Geçiş / Fade-out filtreleri süre manipülasyonunu ekleyin.
  • Ayarlar ekranında Hacim Arttırma ve yükseltme seviyeleri ekleyin.
  • 18 ülke için çok dilde destek ekleyin.
MP3 Cutter Pro 2.0 – Müzik Kesme Programı BENZER İÇERİKLER
MP3 Cutter Pro 2.0 – Müzik Kesme Programı YAPILAN YORUMLAR