Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Orkestra’yı Yapay Zeka Yönetti

Orkestra’yı Yapay Zeka Yönetti

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
2017-09-19_19-08-09

Orkestra’yı Yapay Zeka Yönetti

Teknoloji çağında olmamız nedeniyle yapay zeka uygulaması artık yavaş yavaş sosyal hayatta hizmete sunulmaya başlandı.İnsansı botu olarak tanım gören yapay zeka Yumi, İtalya ülkesinin Pisa kentinde düzenlenen bir konserde orkestra şefliği görevinde bulundu. Büyük başarı göstermesi nedeniyle salondaki izleyicilerden büyük alkış toplayan yapay zeka Rumi hakkında salon yöneticisi ve orkestra şefi tarafından olumlu yönde açıklamalar geldi.

Ses Algısı Oldukça Yüksek Olduğu Dile Getirildi

Yapay zeka Rumi hakkında konuşan salon yöneticisi, Yuminin hareketlerinin oldukça akıcı ve yumuşak olduğunu ve ses algılamasının ise inanılmaz düzeyde yüksek olduğunu dile getirdi.

Yapay Zeka Uygulaması Önümüzdeki Dönemlerde Daha Yaygın Olacağı Tahmin Ediliyor

İnsansı robot yapay zeka uygulamasının önümüzdeki birkaç yıl içerisinde sosyal alanlardan birçok aktivitelerde kullanılacağı bilimadamları tarafından belirtilmektedir. Üzerinde henüz çalışmaların devam edildiği insansı robot yapay zeka sistemi, birçok özellikleri ile insanların beğenisine sunulacaktır. İnsan canlısı olma özelliği ile de dizayn edilen yapay zeka teknolojik ürünlerin bu sayede ayrıca sosyal yaşamda insanların mutlu olması açısından de faydalar sunabileceği yetkililer tarafından belirtilmektedir. Son dönemlerde internet dünyası üzerinden de birçok teknolojik sistemlerde denenen insansı robot yapay zeka uygulaması, gerçekleştirilen denemeler sonucunda oldukça başarılı sonuçlar sunmuştur. Bu bakımdan geleceğin süper teknolojik ürünleri arasında yer edinen yapay zeka uygulaması, insanlık tarihinin en önemli buluşları arasında bulunmaktadır.

Orkestra’yı Yapay Zeka Yönetti YAPILAN YORUMLAR