Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Peanut Butter Factory: Cooking & Baking Food Games

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Kids Fun Studio size yeni fıstık ezmesi fabrika oyununu sunuyor. Şimdi bu eğlenceli oyunu oynayın ve büyük fabrika ve tesislerde nefis ve lezzetli fıstık ezmesi pişirmenin gerçek gıda yapma simülasyonunu yaşayın. Düğün pastası fabrikası ve süt süt fabrikası oyunlarını oynamış olmalısınız, ancak bu gıda fabrikası oyunu daha eşsiz ve müthiş ve tam oninteresting ve yaratıcı faaliyetler ile sınırsız eğlenceye sahip.

Fıstık ezmesi fabrikası eğlenceli bir yemek pişirme ve nefis fıstık ezmesi oyunudur. Küçük kızlar ve kızlar kahvaltı ekmek ekmek kızartma tozu olmadan lezzetli ve mouthwatering fıstık ezmesi olmadan nasıl tamamlanır.Peanut çocuklar, bebekler ve yetişkinler kahvaltıda bir ekmek kızartması ve ayrıca fıstık ezmesi gibi nefis tatlılar yapmak için sevilir çerezleri dolması, çikolata fıstığı tereyağı ve fıstık ezmesi kekler. Peki küçük oğlanlar ve kızlar neden bu yemeği pişirmeyi öğrenmeye başlamazlar. Bir iş adamı işadamı, kasabasında bir yiyecek üreticisi fabrika açıyor ve yıldız kalite fıstık ezmesi yapmak için en uzman ve şefi işe alıyorlar.

Küçük şef fıstık ezmesi fabrikası mutfak ekibine katılır ve gerçek fabrika oyununda en lezzetli yemekleri pişirmeye başlar. Bu mutfak yapımcısı süreci sağımdan tereyağlayıcısına ve daha sonra tereyağından fıstık ezmeli tatlıya kadar çeşitli bölümlere ayrılmıştır.

Süt Sağım Çiftliğinden

Küçük erkek ve kızlar inek sütünü sağmaya başlarlar ve büyük kavanozlara doldururlar. Pro gibi sağım süreci süt kaybetmiyor mu? Şimdi fabrikadaki teslimat kamyonuna süt kavanozları koyun ve makineyi fabrikaya götürün.

Sütten Krema Çıkarılması

Süt sütünü hijyen ve temizlemek için öncelikle büyük kaynar bitki sütünü kaynatmanız gerekir. Birkaç saat boyunca sütü ısıtın ve daha sonra soğuk almak için sütünü terk edin. Sütteki kalın kremi toplayın. Şimdi sütü iyice karıştırın ve daha fazla krem ​​alın. Küçük şef, çılgın mutfağınızdan kremayı taze ve saf tereyağı haline getirmek için kullanır.

Fıstık Ezmesi Üreticisi

Şimdi fıstığı ezici makinede ezin. Mükemmel fıstık ezmesini yapın ve tereyağına ilave edin. Karıştırıcı jar mikseri makinesinde alın ve malzemeleri iyice karıştırın. Fıstık ezmesi hazır! Birkaç saat soğuk tutun ve kavanozlara teslimat için doldurun. Kavanozları kutulara koyun ve gıda kamyonuna koyun.

Aferin küçük şef! fıstık ezmesini süpermarkete, fırın ve bakkaliye teslim edin. Bu eğlenceli fırıncı oyunu küçük fırıncı ve iş dünyası oyunseverleri için eğlenceli aktiviteler içerir! Şimdi indirdiğiniz yer fıstığı tereyağı fabrikası oyunu ve eğlenceli vakit geçirin.

Peanut Butter Factory: Cooking & Baking Food Games BENZER İÇERİKLER
Peanut Butter Factory: Cooking & Baking Food Games YAPILAN YORUMLAR