Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pokémon GO Apk

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Çevrelerindeki dünyayı keşfederken Pokémon’u keşfeden dünyadaki eğitimcilere katılın. 750 milyonun üzerinde sürede indirilen ve Game Developers Choice Ödülleri ve “TechCrunch” tarafından “Yılın En İyi Uygulaması” tarafından “En İyi Mobil Oyun” olarak adlandırılan genel oyun hissi olan Pokémon GO’nun en yeni güncellemesi, aşağıdakileri içeren yenilenmiş bir Spor oyunu oyununu tanıttı: Yeni Raid Battle özelliğinde güçlü Pokémon’a karşı savaşmak için başkalarıyla birlikte olma fırsatı!

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve diğer birçok Pokémon keşfedildi!
Şimdi çevrenizdeki Pokémon’u keşfetme ve yakalama şansın-bu nedenle ayakkabılarınızı giyin, dışarıya çıkın ve dünyayı keşfedebilirsiniz. Üç takımdan birine katılacaksınız ve yanınızda bulunan Pokémon’un Gymswith sahipliği için savaşacaksınız.

Pokémon dışarıda ve onları bulmanız gerekiyor. Bir mahalleye dolaşırken, yakındaki bir Pokémon olduğunda akıllı telefon titreşir. Nişan al ve bir Poké Ball at! … Kalmak zorundasın, yoksa kaçabilir!

Pokémon ve eşyalar için uzak ve geniş Arama
Bazı Pokémon, yerli çevrelerinde görünür-göller ve okyanuslar tarafından Su tipi Pokémon arayın. Poké Balls ve yararlı öğeleri toplamak için müzeler, sanat eserleri, tarihi eserler ve anıtlar gibi ilginç yerlerde bulunan PokéStops ve Spor Salonlarını ziyaret edin.

Yakalama, kuluçka, gelişme ve daha fazlası
Düzleştirdiğinizde, Pokédex’inizi tamamlamak için daha güçlü bir Pokém’i yakalayabilirsiniz. Yürümeye başladığınız mesafelere dayanarak Pokémon Yumurtaları’nı kuluçkalık koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Aynı türden birçok kişiyi yakalayarak Pokémonevolve’unuza yardım edin. Yürümek için bir Buddy Pokémon seçin ve Pokémon’unuzu daha güçlü yapmanıza yardım edecek Candy’yi kazanın.

Spor salonu savaşları yapın ve Spor Salonu’nu savunun
Charmander Charmeleon’a ve Charizard’a dönüşürken, bir Gym’i yenmek ve Pokémon’ınızı tüm gelenlere karşı savunmak için birlikte savaşabilirsiniz. Ayrıca dünya genelindeki Raid Battlesat Spor Salonları’na katılabilirsin. Raid Battle, sizi Raid Boss adlı son derece güçlü bir Pokémon’u yenmek için 20’e kadar diğer Eğitmenlerle çalışmaya teşvik eden bir kooperatif oyunudur. Savaşta yenmeyi başarırsanız, bir ekstra yakalama şansına sahip olursunuz Kendi güçlü Pokémon!

Harekete geçmenin zamanı geldi-gerçek hayatta maceralarınızı bekliyor!

Not:

– Bu uygulama oyunu ücretsiz oynatır ve oyun içi satın alma seçenekleri sunar. Akıllı telefonlar için değil, tabletler için optimize edilmiştir.
– 2GB RAM veya daha fazla ve Android Sürüm 4.4-7.0 + ‘ı yüklenmiş olan Android cihazlarla uyumludur.
– GPS özelliklerine sahip olmayan cihazlar veya yalnızca Wi-Fi şebekelerine bağlı cihazlar için uyumluluk garanti edilmez.
– Tablet bilgisayarlarla uyumluluk garanti edilemez.
– Uyumlu OS sürümleri yüklü olsa bile bazı cihazlarda uygulama çalışmayabilir.
– Doğru konum bilgisi elde etmek için bir ağa bağlıyken oynamak önerilir.
– Uyumluluk bilgileri her an değiştirilebilir.
– Ek uyumluluk bilgileri için lütfen www.PokemonGO.com adresini ziyaret edin.
– 1 Temmuz 2017 itibarıyla güncel bilgi.

Pokémon GO Apk BENZER İÇERİKLER
Pokémon GO Apk YAPILAN YORUMLAR