Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Royal Princess Game: Girl Survival Space Adventure

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Royal Princess Game’in büyülü dünyasında adım atarak, maceraperest alan dünyasında güzel kraliyet prensesi olan kız ve erkek çocuklar için en iyi kaçış oyunuyla sonsuza dek uzanan koşu macera yaşayın.

Bu eğlenceli, maceracı oyunu, uzay maceraperest dünyasını keşfetmek ve yeni arkadaşlar aramak için uzaydan kaçan güzel bir genç kraliyet prensesinin hikayesini takip ediyor.

Koşu prensesi ile eğlenin ve bu heyecan verici kaçış prensesi oyundaki alanı keşfedip, gerçekçi bir 3D uzay ortamı yaşayın; böylelikle çılgın bir sonsuz koşu macerasına başlarsınız.

Güzel bir kraliyet prensesi olun, uzay yolculuğu boyunca muhteşem ve gösterişli yarış pistini takip edin. Koş, Git ve dolaşBu koşu oyununda hayatta kalabilmek için çeşitli çılgın engeller / engeller! Bu prenses oyunu oynarken elinizden geldiğince çok elmas gibi vurun.

Bu eğlenceli koşu oyununda sonsuz piste prensesle birlikte olun ve karanlığın ve yıldızların güzelliğinin keyfini çıkarın, ancak yolunuza çıkan engelleri gözleyin. Mekânsal galaksilerin büyülü deneyimine dalın ve tapınaklar, çöller ve metroları unutun.
Prensesle koş! Sağa ve sola çevirerek yol bariyerlerinden kurtulun. Kızlar için bu kaçış oyununda amacına ulaşmak için doğru yönde izleyin. Diyelim prensesi acelemesiz çalışan bir macerada ne kadar alırsınız 🙂

❃ 3D Sonsuz Koşu Oyununu Daha Etkileşimli Nedir? 

★ Parlak görseller ve HD grafikler
★ Zengin arka plan sesleri
★ Basit tek dokunuşla oynanan oyun
★ Yoğun ve enerjik aktiviteler
★ ÜCRETSİZ indir!

Royal Princess Game: Girl Survival Space Adventure BENZER İÇERİKLER
Royal Princess Game: Girl Survival Space Adventure YAPILAN YORUMLAR