Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Safari Browser

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Safari Tarayıcı Free Download

Safari Tarayıcı (“Apple Safari” olarak da bilinir), Apple Inc. tarafından Microsoft Windows, Mac OS X ve iOS işletim sistemleri için geliştirilen web tarayıcısını indirmek için ücretsizdir. 2003 yılında Apple, nihayetinde tarayıcı savaşlarına kendi kompakt tarayıcı Safari ile girmeye hazır olduğuna karar verdi. O zamandan beri, Safari Tarayıcı, dizüstü bilgisayarlar, telefonlar, tabletler, MP3 çalarlar ve hatta uyumlu televizyonlar da dahil olmak üzere tüm Apple ürünlerinde standart tarayıcı haline geldi. Basitliği Safari ile anahtardı ve gerçekten yazılım içinde gösteriyor. Alışmak kolay, temiz, şık bir kullanıcı arayüzü ile Safari Tarayıcı, kolayca başlamak için en kolay tarayıcılardan biridir. Programın basit olması sizi korkutup bırakmamasına izin vermeyin; Safari Tarayıcı, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların küfredeceği yararlı özellikler ile doludur.

Sabitlenmiş Web Siteleri
Safari Tarayıcısı, en sık ziyaret ettiğiniz web sitelerini hatırlar ve gerçek zamanlı olarak sizin için güncel tutar. Tarayıcıyı açar açmaz daima e-posta ve sosyal medya hazır olacak ve sizi bekleyecek, böylece daima bağlanacaksınız.
Spot Işığı Önerileri

Safari Spot Işığı Önerileri otomatik olarak arama alanlarını Wikipedia, iTunes, Haritalar, Hava Durumu, Haberler ve daha pek çok kaynaktan gelen önerilerle doldurur.
Paylaş Menüsü
Safari Paylaşma Menüsü, Safari aracılığıyla online olarak bulduğunuz herhangi bir şeyi anında paylaşmanızı sağlar. Paylaş düğmesinin tek bir tıklamasıyla, her yerden herkese zahmetsizce bağlantı gönderebilirsiniz.
Okuyucu
Safari Okuyucusu, haber, reklam ve popup’ların dikkatini dağıtmadan okumaya çalıştığınıza odaklanmanıza olanak tanıyan haber öyküleri ve web makaleleri için optimize edilmiş okuma düzenleri sunar. Okuyucu, yazı tipi boyutu ve stili yanı sıra düşük ışıklı ve gece temaları üzerinde kontrol sağlayan tam özelleştirme sağlar.
Performans seçenekleri
Safari Tarayıcı, pil ömrünüzden en iyi şekilde çıkmanıza yardımcı olmak amacıyla tam bir performans seçenekleri takımıyla en düşük etkili tarayıcılardır. Düşük pil? Sorun değil!
Güvenli ve Güvenli
Safari Tarayıcı, özel tarama pencereleri, zararlı web sitelerinden tam koruma, üçüncü taraf çerezi engelleme, kötü amaçlı yazılımlardan koruma ve daha pek çok seçenek sunar.
Cihazlar Arası Senkronizasyon
Son olarak, Safari Tarayıcı birden fazla cihazda kesintisiz senkronizasyon imkanı sunar. Bilgilerinizin tamamı iCloud’da saklanır; bunun anlamı, nerede olursanız olun, herhangi bir Apple cihazından erişilebileceği anlamına gelir. Asla kendinizi kesintiye uğrayan bulmayın.

Safari Tarayıcı kullanılabilir en popüler tarayıcı olmayabilir iken, hala oldukça sıkıştırıyor. Safari, diğer tarayıcılarda bulamayacağınız basit bir özelliğe sahipken, aynı standart özellikleri ve daha sonra bazılarını sunarken tüm tıkanıklıklardan kaçınır.

Safari Browser BENZER İÇERİKLER
Safari Browser YAPILAN YORUMLAR