Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hizlipro.com

SoftPerfect WiFi Guard İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

İnternettinizi kimler sömürüyor hiç merak ettiniz mi ? Sizden habersiz bir şekilde internertinizi kulanan varmı die kontrol etmek için Wifi Guard (Wifi Kalkanı ) programı indirin ve kurun . Kurduktan sonra internetinizi kimler baglı ipleri ile birlikte görüceksiniz istemediginiz kişiyi engeleyerek internettinizi kulanmasını engeleyebilirsiniz.

 

SoftPerfect WiFi Guard , küçük bir kablosuz ağ çalıştıran ve güvenli ve güvende tutmaya çalışan herkes için vazgeçilmez bir araçtır. Genel olarak, modern Wi-Fi şebekeleri iyi korunur, ancak Wi-Fi şifrenizi tehlikeye atabilecek bir takım zayıf yönler vardır; Bu, şifreleme ve kaba kuvvet saldırılarındaki zayıf noktaları içerir. Sonuç olarak, birisi farkedilmeden internete bağlantınızı ve LAN’ınızı yetkisiz bir şekilde kullanabilir ve onları istismar edebilir.

Belki de, “Önemli bir şey değil, sınırsız İnternet trafiğim var!” Diyebilirsiniz, ancak İnternet bağlantınızı kullanırken birisi kişisel e-postalarınızı okurken, kişisel bilgilerinizi çaldığında veya çevrimiçi kanunları çiğniyorsa ne olur?

İşte küçük başvurumuz: Ağınız sizin bilginiz olmadan kullanılıyorsa sizi uyaracaktır. WiFi Guard, belirli bir aralıklarla ağınız üzerinden çalışan ve muhtemelen bir saldırgana ait olabilecek yeni, bilinmeyen veya tanınmayan bağlı cihazları bulursa hemen raporlayan uzmanlaşmış bir ağ tarayıcısıdır.

Temel özellikler

  • Bilgisayarları ve diğer ağ aygıtlarını pingler ve canlı görüntüler.
  • Ping’e yanıt vermeyen güvenlik duvarlı bilgisayarları algılar.
  • Ağınızı belirli aralıklarla tarar.
  • Bilinmeyen bir cihaz bulunursa, sizi derhal uyarır.
SoftPerfect WiFi Guard İndir BENZER İÇERİKLER
SoftPerfect WiFi Guard İndir YAPILAN YORUMLAR