Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bahis siteleri
Hizlipro.com

Steam’de oyun indirme hızı arttırma ipuçları ? ?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Oyun diyince ilk akla gelen platform  olan Steam, çok zamanlar  yaptığı indirimlerle oyuncuları kendisine yaklaştırmayı başarıyor. oyunları aldıktan sonraki en yorucu kısım ise onları dowland(indirme) oluyor. kötü bir internet bağlantınız varsa .  oyunu oynayabilmek için saatlerce indirmenin bitmesini bekleyebilirsiniz. Bizler de bu Konuda, Steam’de oyun indirme hızı nasıl artırılır? yardımcı olmaya çalıştık

Bağlantınızı Kesin

Bir kaç çözüm..  Görev yöneticisi Açın, Üstünde Ag baglantısı tıklayın
Ordan hangı program site vsvs nekadar internet yediğini görceksiniz.
Onları Sonların Yani (kapatın).

 

Steam Yazılımı Optimize Ediniz

 

Steamın Optimize etmek için ufak bir numara da Görev yöneticisnde yatıyor. Başlattıktan sonra Steamı.  Görev Y.. Giriyoruz ve ordan  Steam Cilent  işlemini arayıp buluyoruz . hemen ona sağ tıklıyoruz ve Aygıtlarına git Tıklıyoruz.

 

açılan ayrıntıda Stea Service .exe seçeneğine sağ tıkladıktan hemen sonra Öncelik ayarla Bölümü Yüksek olarak yapıyoruz. Bu işlem, Dowland Hızınızı Çok bişey fark ettirmiyecektir. Ancak, PC Diger programlardan internet kullanırken bir farklı olacaktır..

Veri Bağlantısını Optimiz Edininiz

Steam :Kullanıcısı , indirme hızları çok ölçüde kendi internet bağlantınıza bağlı olacaktır. Herkesin eşit  internet bağlantısı olmasa da, internetinizi iyileştirmek için yapacağınız  birkaç işlem mevcut.

Bu alanda en iyi tavsiye, Ethernet bağlantısını kullanarak oyun dowland etme yönünde. Ayrıca, LAN (internet) Son sürüm kullanmanız lazım. Cihazınızın veya anakart marka  modelini biliyorsan, resmi İnternet sayfalarında indirip güncelleyiniz.

 

Sunucu Yakınlığı

Steam , konuyu yanlış anlayabiliyor. Yani, hiç alakanız olmasın yinede  ayarlarda Los Angeles’ta olduğunuzu görüntüleye bilirsiniz. dowlandlarınız ise Philadelphia merkezli oldugu için dowland etme hızlarınızı önemli ölçüde etkiler.

 

Steam!ın Dowland bölgesini değiştirmek için Steam Program içerisinde Steam > Ayarlar takip ediyoruz ve  izliyoruz.

inenler (downloads) sekmesine geçtikten sonra Dowland pençeresınnın altında Size en yakın sunucuyu seçebilirsiniz.. Bu seçimi ayarlandıktan  sonra hemen alt kısımda olan Bant genişliğini sınırla (limit bandwidth to) ayarını limitsiz olarak yapınız.

Sunucuyu Yeniden Konumlandırma

En yakın BAGLANTIYI seçmek genellikle en iyi SÇENEK GİBİ GÖRÜNSEDE  , bazen öyle OLMUYOR. ÖRNEK, hızlı indirme hızlarına ve yüksek ve  trafik yoğunluğuna sahip bir semt bölge  yaşıyorsanız indirmeniz genel hızı etkilenir. Trafik ne kadar yüksek olursa baglanntınızda o kadar çok tık almış olacaktır. Bununla birlikte, doğru trafik dengesini bulmak için dogru seçenek sunucuyu bulmanız gerekmektedir.

.

 

Steam’da Dowland hızınızın yavaş olmasından kuduruyorsanız, sizin için hazırladığım ipuçlarını kesinlikle uygulayın.
Başka Bir şeyde yardımlarımıza ihtiyacınız olursa yorumlarda belirtiniz kesinlikle yeni bir rehber konusu açıp yardımcı olmak isterim,
Hepiniz hoşcakalın

HizliPro.Com

Steam’de oyun indirme hızı arttırma ipuçları ? ? BENZER İÇERİKLER
Steam’de oyun indirme hızı arttırma ipuçları ? ? YAPILAN YORUMLAR