Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Super Mario Run

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

                             
Bir elle oynatabileceğiniz yeni bir Mario oyunu türü.

Super Mario Run bazı büyük güncellemeler aldı! Mario’yu, sürekli ileri koşarken dokunarak kontrol edebilirsiniz. Parmaklarınızı toplamak ve hedefe ulaşmak için şık atlamalar, havalı dönmeler ve duvar atlamalarını çıkarmak için musluğunuza zaman ayırın!

Super Mario Run ücretsiz olarak indirebilir ve oyunu satın aldıktan sonra, herhangi bir ek ödeme yapmadan tüm modları oynayabileceksiniz. Satın almadan önce dört modu da deneyebilirsiniz: Dünya Turu, Toad Rallisi, Remix 10 ve Krallık Oluşturucu.

■ Yeni mod Remix 10
Şimdiye kadar oynayacağınız en kısa Super Mario Run derslerinden bazıları!
Bu mod, ısırık boyutunda patlamalarda Super Mario Run! Her biri oynadığınız kursların değişmesiyle, birbiri ardına 10 kısa dersle oynayacaksınız. Daisy, Remix 10’da bir yerde kayboldu, bu yüzden onu bulmak için mümkün olduğunca çok kurs temizlemeyi deneyin!

■ Yeni Dünya Turu kursları
Yepyeni bir dünya dünyası olan World Star, Dünya Turu moduna eklenmiştir! İlk altı dünyayı tamamladıktan sonra bu dünyayı oynayabilirsiniz.

■ Dünya Turu
Prenses Şeftali’yi Bowser’ın debriyajlarından kurtarmak için koşu ve stile zıplayın!
Düzlükler, mağaralar, hayalet evler, uçaklar, kaleler ve daha birçok yolculuk yapın.

Bowser’den Prenses Şeftali’yi kurtarmak için 24 heyecan verici kursları boşaltın, onun kalesinde sonunda bekleyin. Kurslardan zevk almak için 3 farklı renkte koşuyu toplamak ya da arkadaşlarınıza karşı en yüksek skoru elde etmek gibi pek çok yol var. 1-1 ve 1-4 arası kursları ücretsiz deneyebilirsiniz.

■ Toad Rallisi
Mario’nun şık hareketlerini gösterin, arkadaşlarınızla rekabet edin ve tüm dünyadan insanlara meydan okuyun.

Bu meydan okuma modunda, rekabet her oynamakta farklılık gösterir.
Paraları toplayıp Kurbağalar kalabalığı tarafından alkış alınca en yüksek puanı almak için diğer oyuncuların şık hareketlerine karşı yarışın. Madeni para kazanmak için Madeni Para Kazanma Moduna girmek için göstergeyi şık hareketlerle doldurun. Mitingi kazanırsanız, tezahürat Toads’ları krallığınızda yaşayacak ve krallığınız büyüyecek.

■ Krallık Oluşturucu
Kendi krallığınızı inşa etmek için bozuk para ve Toad toplayın.

Kendi eşsiz krallığını yaratmak için farklı binaları ve süslemeleri birleştirin. Krallık Oluşturucu modunda 100’den fazla çeşit ürün var. Toad Rally’de daha çok Toad alırsanız, mevcut bina ve dekorasyon sayısı artacaktır. Dost Toads yardımıyla krallığınızı yavaş yavaş kurabilirsiniz.

■ Bütün Dünyaları Satın Alınca Neler Yapabilirsiniz?

• Dünya Turundaki tüm kurslar oynanabilirdir.
Neden tüm kurslarda mevcut olan daha büyük zorlukları ve heyecanları denemiyorsunuz?

• Ralli Biletlerini almanız daha kolay
Remix 10 ve Toad Rally oynamak için gereken Ralli Biletlerini almak daha kolaydır. Bunları Bonus Oyun Evleri aracılığıyla Krallık Oluşturucu’da toplayabilir ve? WorldTour’da renkli sikke toplayarak bloklar ve daha

fazlası · Daha oynanabilir karakterler
6-4. Dersi tamamlayarak Prenses Şeftali’yi kurtarır ve Krallık Oluşturucu modunda Luigi, Yoshi ve Toadette için evler inşa ederseniz onları maceralarınıza katılabilirsin oynanabilir karakterler olarak. Mario’dan farklı bir şekilde oynuyorlar, bu yüzden özel özelliklerini Dünya Turu ve Toad Rallisinde iyi bir şekilde kullanmamaya ne dersiniz? Toad Rally’de daha

fazla kurs Toad Rallisinde
mevcut olan kurs türleri, eğlenceyi genişleten yedi farklı kurs çeşidine kadar yükseliyor! Yeni eklemelerle birlikte, Mor ve Sarı Toads da sizin için neşelendirilebilir.

· Krallık Oluşturucu’da daha fazla bina ve süsleme
Mevcut binalar türleri artacak, bu sayede krallığınızı daha da canlılaştıracaksınız. Krallığınızı genişletmek için Rainbow Bridges’ı da kullanabilirsiniz.

· Beklemeksizin
Remix 10 oyna. Her oyun arasında beklemek zorunda kalmadan Remix 10’u sürekli oynayabilirsin.

* Internet bağlantısı oynamak için gereklidir. Veri ücretleri uygulanabilir.

Super Mario Run BENZER İÇERİKLER
Super Mario Run YAPILAN YORUMLAR