Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hizlipro.com

SuperRam

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

SuperRam: Bellek Performansını Arttırır

Süper Ram programı ile bilgisayarınıza uygulama tabanlı RAM ekleyerek performans ve hızınızı arttırabilirsiniz.
Süper Ram bilgisayarınızda tespit edilen hafızalari (RAM) izleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz profesyonel bir optimizasyon aracı. Donanımınıza hiçbir modifikasyon yapmadan bilgisayardan anlamayan bile rahatlıkla kullanabileceği kolay ve yalın bir arayüz ile bütün ayarlamaları rahatlıkla yapabilirsiniz bu uygulama başka çoğu hafıza modifiye uygulamalarından daha iyi performans sağlıyor.

Bilgisayarınızdaki RAM ne kadar çok olursa olsun, her vakit daha çok RAM’e sahip olmak sistemi rahatlatır. SuperRam size bu ihtiyacı donanımsal olarak vermesede, bilgisayarınızı hızlandıracak tesir ve potansiyele sahip bir uygulama. Program fiziksel hafıza tüketimini takip ederken, her vakit daha süratli prosedür yapmanız amacıyla boş hafıza kısmını belli bir civarda tutmaya yarıyor. Bu prosedür birtakım hallerde sistemi yavaşlatma riskinede sahip ancak bu optimizasyon prosedürü yapılırken hiçbir prosedürcü yüklenmesi yaşanmıyor.

Basit ve tüketimi kolay arayüzü, boş hatırlamayı gösteren anlık takip özelliği ile kullanıcıya tek bir tıklama ile RAM’i boşaltma imkanı gerçekleştiren SuperRam bilgisayarınızın en zorlandığı vakitlerde soluk almasını sağlıyor. RAM’e yatırım yapmadan evvelce bu uygulaması da denemek hem de faydasını görürseniz, dilediğiniz performansı daha ucuza elde etmekte sizin avantajınız.

SuperRam BENZER İÇERİKLER
SuperRam YAPILAN YORUMLAR