Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Simpsons™: Tapped Out

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

BU OYUN YAŞAM BOYUNCA EĞLENCELİDİR!
The Simpsons yazarları, kendi yaşantılarınızı yaratmanızı, nefes alan Springfield’ınızı yaratmanızı sağlayan şehir binası oyununu sunuyor! Homer, kazayla Springfield’ı yok eden bir erime yarattığında, onun karanlığını temizlemek size kalmıştır … ona yeniden inşa etmesine yardımcı olalım!
En Sevdiğiniz Karakterleri Topla
Homeros’u sevdikleri ile bir araya getirmeye – Marge, Lisa, Maggie’ye (hatta bazen de Bart’a) – hem de Ned Flanders gibi sevilmeyenleri • toplamaya yardım edin. Barflies’den (Barney Gumble) Wise Guys’a (Fat Tony) kadar Springfield’ı en sevdiğiniz karakterleriyle yeniden doldurun. Hepsini ekle, biz yargılamayacağız! Karakterinizi Daredevil Bart veya Lizard Queen Lisa gibi seçeneklerle dokuza dek giyin ve The Simpsons’un en sevdiğiniz bölümlerinden sahneleri tekrar yaşayın!
Springfield’ınızdan ücret alın
Kendi hayatını kontrol edemiyor musun? Artık Springfield vatandaşlarının hayatlarını kontrol edebilirsiniz! Apu’yu Kwik-E-Mart’a gülünç uzun süren işler yapın, Moe yasadışı hayvanlar kaçakçılığı yapın ya da Homomer’ı bütün gün havuz kenarına çevirin … sonuncusu o kadar da kötü olmayabilir.

Kendi Bahar Alanınızı Oluşturun
Think Homer, Moe’nun bitişiğinde oturmayı hak ediyor mu? Veya monoray bir kaç daha keskin bükülme ve dönüşlerden sağ çıkabilir mi? Yoksa Krustyland’ın% 40 daha fazla karikatür şiddeti ve% 40 daha az sağlık müfettişine ihtiyacı var mı? Nihayet Springfield’ı tam istediğin gibi yapabilirsin! Şehrinizi Waterfront’a doğru genişletin, büyüleyici mağazaları olan Springfield Heights’la işlerini büyütün ve sadece birkaç dokunuşuyla manzarasının keyfini çıkarın.

Benzersiz Simpson Öyküleri Deneyimi
The Simpsons yazarlarının seçkin animasyonlu sahnelerini ve yeni komik öykülerini yakalayın. The Simpsons’a yazdıkları için iyi olduklarını biliyorsun! Tapped Out, oynayabileceğiniz en hayat-mahvedici funSimpsons oyunu!

En Sevdiğiniz Kentiniz İçin Her Zaman Yeni Bir Şey
Springfield sürekli olarak imha eşiğinde olabilir, en azından asla sıkıcı olmaz, hey satın alabilirsiniz. İster Halloween canavar istilaları, süper kahramanlar amok oynuyor, ya da Homeros’un “harika” fikirlerinden birinin yarattığı kaos, tıklamak için hiç bitmeyen seçenekleriniz var!

** Bu oyun, cihaza bağlı olarak 1,5 GB’a kadar kapasiteye kadar çıkabilen ek içeriği indirir. İlk oynadığınızda WIFI’ye bağlanmanızı öneririz. Bu oyun, serbest bırakıldığında ek indirmeler gerektiren düzenli olarak ortaya çıkan içerik güncellemeleri ile de desteklenir.

Yüklerken lütfen sabırlı olun (beklemeye değer vaat ediyoruz). ** Kullanıcı Sözleşmeleri: terms.ea.com
Yardım veya sorularınız için https://help.ea.com/ sitesini ziyaret edin.

EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde 30 gün yayınlanan bildirim sonrasında çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri kullanımdan çıkarabilir.

Önemli Tüketici Bilgileri. Bu uygulama: Kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri uygulanabilir); EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir.
; Köken mobil hizmetler bu Uygulama’ya dahildir. Ayrıntılar için http://www.eamobile.com/origin ve Son Kullanıcı Lisans Anlaşması’na bakın; EA www.ea.com/1/service-updates adresinde 30 günün not edilmedikten sonra çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri kullanımdan kaldırabilir; EA, varsa e-posta başına 30 günlük bir bildirimden sonra çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri geri çekebilir ve www.ea.com/de/1/service-updates adresinde yayınlanabilir; Veri kaynaklı üçüncü taraf reklam sunma ve analiz teknolojisi toplar (Ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın); 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik sosyal paylaşım sitelerine doğrudan

The Simpsons™: Tapped Out BENZER İÇERİKLER
The Simpsons™: Tapped Out YAPILAN YORUMLAR