Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bahis siteleri
Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
Hizlipro.com

Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiği günden itibaren iletişim güçlenmiş dünyanın herhangi bir bölgesinde yeni insanları tanımak yeni yaşamları keşfetmeye bir o kadar kolay hale gelmiştir. Tinder’da bu keşfi kolaylaştıran uygulamalardan bir tanesidir. Tinder Android ve İOS işletim sistemlerinde dünya çapında arkadaş bulma diğer bir deyişle çöpçatanlık programıdır. Tinder’ın ücretsiz sürümü ve ücretli sürümleri mevcuttur. Ücretli sürümü sabit bir miktar para ile herhangi bir kısıtlama olmaksızın çalışmaktadır. Ücretsiz sürümü çoğu özellikler kısıtlanmış olarak gelmektedir. Tinder’ın ücretli sürümündeki en büyük özelliği istediğiniz bölgede eşleşmeler yapabilmektir. Ücretli sürümünde olan ancak ücretsiz sürümünde olmayan bölge ayarlarını değiştirmek için yapmanız gereken birkaç basit işlemi açıklayalım.

1.Telefonda Geliştirici Modunu açma: Android telefonlarda Geliştirici Modunu ayarlar, telefon hakkında bölümüne girerek çekirdek sürümüne 6-7 kez tıkladıktan sonra önce Geliştirici olmanıza bir kaç adım kaldı gibi bir uyarı, daha sonrada artık geliştiricisiniz şeklinde bir uyarı gelecektir. Bu adımdan sonra ayarları kapatıp yeniden açtığımızda Geliştirici Modu şeklinde yeni menü geldiğini göreceksiniz. Bu menüyü dikkatli kullanmakta fayda var bazı hatalara sebep olabilir. Burada sahte konumlara izin ver tikini işaretleyip ayarla menüsünden çıkıyoruz.

  1. Konum Değiştirme Uygulamasını Yükleme: Yukarıdaki işlemlerden sonra Google Play üzerinden konum değiştiren uygulamalarından size uygun olanı yüklüyoruz ve programa girip oradan istediğimiz konumu seçiyoruz daha sonra programı kapatıyorsunuz.
  2. Eşleşmeler Bulma: Yukarıdaki adımları yaptıktan sonra son adım Tinder uygulamasına girmek olacaktır. Tinder konumunuzu algılayacak ve seçtiğiniz bölgedeki eşleşmeleri bulmaya başlayacaktır. Her konum Değiştirme işleminde 2. adımı yeniden yapmanız gerekir. Ancak çok sık şekilde bölge değiştirmenizi tavsiye etmiyoruz, çünkü devamlı bölge değiştirmek eşleştiğiniz kişileri görememenize neden olacaktır.

Tiner Uygulmasını İndirmek İçin Tıklayınız

 

Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir? YAPILAN YORUMLAR