Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Veri Kurtarma Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Dosyalarımı Kurtar – Dosyalarımı Kurtar

My Files arama ve restorasyon önce izlenmesi için yeteneği ile metin, resim, video, arşiv, özel e-posta gibi silinmiş dosyaları kurtarmak için bir yazılımdır kurtarın.


Veri kurtarma yazılımının kilit arabirimi Dosyalarımı Kurtar

bilgisayarları kez yanlış olmamalıdır ama yanlışlıkla verileri silmek anda kullanmakta sürecinde, önemli dosyaları bilgisayarınızda depolanan ya da yıkıcı virüs vardır. Eğer hiçbir yedekleri var, özellikle büyük bir sorun olabilir bu verileri geri yükle. Bu duruma bir son, Recover My Files arama ve profesyonel silinmiş verileri geri olduğunu.

Recover My Files veri kurtarma yazılımı Temel özellikleri

  • Hatta Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinen dosyaları kurtar
  • yanlışlıkla sürücü biçimlendirilmiş sonra yeniden olsa bile, dosyaları kurtarma , Windows
  • Sürücü arızasından sonra sürücüyü geri yükleme
  • Bölüm sabit disk hatasından sonra dosyayı kurtarma
  • RAW sabit disklerden veri al
  • Belgeleri, resimleri, müzik, videoları ve e-postaları kurtarın
  • sabit disk, kamera kartı, USB, Zip, disket sürücü, iPod ve diğer medya depolama kurtarma
  • Restore NTFS, FAT (12/16/32), exFAT, HFS, HFS +

Video Recover My Files veri kurtarma yazılımı tanıttı

Hızlı kurulum işleminden sonra, Dosyalarımı Kurtar, size iki seçenek sunar: Dosyaları Kurtar ve Bir Sürücüyü Kurtar. Bir sonraki arayüze gitmek istediğiniz özelliği seçin.


Dosyaları hızlı bir şekilde kurtarmak için Dosyalarımı Kurtar’ı indirin

Recover Files dosyalarını kurtarma seçeneğiyle, dosyayı aramak ve geri yüklemek için sürücüyü seçmeniz, ardından bir arama seçeneği seçmeniz (silinen dosyaları bulmanız veya silinen dosyaları bulmanız ve daha sonra Seçili Dosya Kaybı türünü bulmanız gerekir). Dosyalarımı Kurtarmak için Başlat’ı tıklatarak aramaya başlayın.

Sonuçlar dizin ağacında görüntülenecektir solda, her klasör, alt klasörler tarafında yazılı bulunan dosya numarası olacaktır, her klasörde tıklayabilirsiniz, alt klasör görmek Ayrıntılı veriler sağdaki pencerede, önizleme bu pencerenin altında görüntülenir.

Recover My Files Oldukça kullanışlı özellik, kullanıcılara vermek tek başına bir dosya içine dosyaların bir listesini verme yeteneğine okunabilmesi için ve en önemli restorasyon açmaya karar verdiler.

Genel olarak, Dosyalarımı Kurtar’ın arama süresi oldukça kısadır , dosya kurtarma süresi dosya boyutuna ve sayısına bağlıdır. Arama işlemi sırasında, gerekli verileri bulduğunuzu düşünüyorsanız, işlemi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Ne yazık ki, deneme sürümüyle yalnızca kurtarılan dosyayı kaydedemeyen dosyaları arayabilir, kurtarabilirsin.Bu nedenle, Dosyalarımı Geri Kazan’ın algıladığı dosyalardan memnunsanız, tam işlevselliğini açmak için uygulamanın lisansını almayı düşünmelisiniz.

Veri Kurtarma Programı BENZER İÇERİKLER
Veri Kurtarma Programı YAPILAN YORUMLAR