Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
hizlipro.com

Wifi WPS WPA HACK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Evde oturuyorsunuz internetiniz yok canınızmı sıkıldı?
Wifi Hackleme Programları ile Komşunuzun İnternetini (Wifisini) habersiz olarak kulanabilirsiniz.Bu programlar android telefonlar ve win. bilgisayarlar içindir. İos içinde geliştirmeler yapılmaktadır. kurulumu ve kulanımı çok aşırı basit takıldığınız bir nokta olur ise Yorum olarak biliriniz. Site üzerinden yardımcı olucağız hizlipro.com
** izin süper (kök) olmadan ve Android ile kullanıcılar = 5.0 (Lolipop), bu uygulama aracılığıyla bağlanabilir> ancak ** WEP-WPA-WPA2 göremiyor
süper (kök ayrıcalıkları) olmadan ** Kullanıcılar ve Android’de <5.0 (Lolipop) ile bağlamak ne de ** WEP-WPA-WPA2 görüntüleyebilir neerişim noktası WPS karşı savunmasız olup olmadığını bilmek ister misiniz?
WPS WiFi WPA Tester Android cihazda olması GEREKİR uygulama!Bu Uygulama ile, bir WPS PIN tipi bağlantısı kullanarak bir erişim noktasına bağlantı test edebilirsiniz.
PIN farklı algoritmalar kullanılarak hesaplanmıştır:
-Zhao
-TrendNet
-Dlink
-Dlink + 1
-Belkin (kök)
-FTE-xxx
-TrendNet
-Asus
-AiroconRealtek
-EasyBox Arcadyan
-Arris
da farklı erişim noktaları için BİRÇOK varsayılan Pin alındı.
Yani DEĞİL TÜM ERİŞİM NOKTASI UYUMLU.Uygulama, KÖKLÜ CİHAZLAR İÇİN SADECE böylece SMART PIN kaba kuvvet yapmanızı sağlar!
Neden SMART?!
Beri, uygulama 11000 kombinasyonları yerine 10 ^ 8 kombinasyonları çalışacağız.
8 basamaklı WPS PIN ilk 4 doğrudur ve son basamak önceki yedi bir sağlama toplamı ise L ‘erişim noktası cihazınıza iletişim kurar.
HAYIR ‘DİĞER APP (bunun CLONE) yapabilirsiniz.AYRICA, uygulama WPS KİLİDİ devlet (NO KÖK VE KÖK), Hayır ‘DİĞER APP (bunun CLONE) YAPABİLİRİM HANGİ olmadığını söyler.
Kilit eyalet erişim noktası, güvenlik nedeniyle, artık WPS PIN ile bağlantıyı kabul ettiği bir durumdur. Diğer PIN denemek için bu nedenle işe yaramaz.
Wifi WPS WPA HACK BENZER İÇERİKLER
Wifi WPS WPA HACK YAPILAN YORUMLAR