Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Winamp Pro 5.666 Build 3516 Full Türkçe İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Winamp internetteki en popüler multimedya oynatıcılardan biridir. Basitliği ve hafifliği, müzik dinlemek ve filmlerini bilgisayarda izlemek konusunda birçok kullanıcıyı seçti.

Bununla birlikte, zaman geçti ve tüm oyunculara yeni özellikler eklendi ve bu da onları daha eksiksiz hale getirdi. Bununla birlikte, bu haberler aynı zamanda onları daha sağlam ve ağır yaparak bilgisayarın yavaşlamasını sağladı ve kafa karıştırıcı bir arayüz bıraktı.

Bu eğilime karşı Winamp kökenlerine sağlam kaldı. Her yeni sürüme birkaç yeni özellik eklense bile, temel olarak yıllar öncesinden aynı büyük oyuncu kalır.

Yaşın ağırlığı olmadan

Birkaç yıl geçmesine rağmen, Winamp, onu multimedya oynatıcı sektöründeki liderlerden biri yapan hâlâ aynı özelliklere sahip. Görünümü modern kalırken, önceki sürümlere göre bazı iyileştirmeler var.

Tüm içerik açıkça ekrana bölünerek, her bir işlevi kolaylıkla bulup erişebiliyor. Bazı şeyler, butonları ve her parça hakkında bilgi içeren, klasik bir şekilde, oyunun özü gibi devam ediyor. Çalma listesi değişmez; bu da program geliştiricilerinin uzun zamandan beri kullanıcılara saygısını gösterir.

Bununla birlikte, müzik yönetimini daha düzenli hale getirmek için, uygulamanın altına ek bir ekran eklendi. Bu yeni alan sayesinde dosyalarınıza ve diğer özelliklere tam erişime sahip olursunuz.

Kullanıcı, erişim sekmeleriyle, çok kullanışlı özelliklerin üstesinden hakimdir. Örneğin, “Medya Kitaplığı” nda, programı terk etmeden bilgisayarınızdaki müzik ve videoları yönetiyorsunuz.

Winamp’ın “her şey oyuncu ile yapılabilir” konsepti, multimedya dosyalarınızı PC’nizde bulmanın ötesine geçiyor. Uygulamanın bu yeni sürümünün en yeni özelliklerinden biri, aynı sekmede parça hakkında çok bilgi edinmenizdir.

“Now Playing” seçeneğini belirleyerek, program söz konusu sanatçının biyografisini görüntülerken fotoğrafların, videoların ve haberlere göz atmanızı sağlar. Buna ek olarak, çevrimiçi oynatılan diğer şarkılar da mevcuttur. İsterseniz, tıpkı zil seslerini indirmek veya sözlerinizi kontrol etmek gibi doğrudan tarayıcınızdan satın alabilirsiniz.

Ekranları değiştirmeden

Winamp zaten görünümünü değiştirme kolaylığıyla bilinirse, programdan ayrılmak zorunda kalmadan yeni deriler edinme olasılığı ne oldu? Daha önce belirtildiği gibi, artık oyuncunuzu hiçbir şey için terk etmeniz gerekmiyor.

Uygulamada bir tarayıcı eklenmesiyle, bir web sayfasına erişmesi gereken herhangi bir işlev, Winamp’ın kendi içinde yapılır. “Tarayıcı” sekmesi, türün bir programını mükemmel biçimde üretir ve herhangi bir sayfayı sorunsuzca bağlayabilir.

Bu, program erişilebilirliğini çok daha büyük hale getirir. Örneğin, derileri ve eklentileri indirmek, daha kolay oldu, çünkü oynatıcıyı terk etmeden her şeyi yapıyorsunuz.

Diğer oyuncularla uyumluluk

Diğer multimedya oynatıcıların kullanıcılarını çekmek için Winamp, “Bütün şarkılarım başka bir oyuncuya düzenlenmiş” gibi bahanelerle biten bir temyiz getiriyor.

Artık tüm iTunes arşivini herhangi bir sorun yaşamadan doğrudan Winamp’a aktarmak mümkündür. Bununla, geride bir şeyler bırakmış gibi hissetmeden bir programdan diğerine geçebilirsiniz.

Kontrol kolaylaştırdı

Zaten Windows 7 kullananlara ve Görev Çubuğu üzerinden şarkıların basitleştirilmiş bir kontrolünü kaçırdıysanız, bekleme bitti. Windows Media Player 12’de olduğu gibi, artık program penceresine erişmek zorunda kalmadan parçaları duraklatmak, ileri sarmak veya geri sarmak mümkündür. Fare görevi üstlenirse küçük küçük resim görüntülenir ve onunla birlikte şarkıların erişilebilirlik kısayolları bulunur.

 

Winamp Pro 5.666 Build 3516 Full Türkçe İndir BENZER İÇERİKLER
Winamp Pro 5.666 Build 3516 Full Türkçe İndir YAPILAN YORUMLAR