Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İpTv Nasıl İzlerim

İpTv Nasıl İzlerim

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Bilgisayar ve Laptop dan Nasıl İptv İzlenir?

Bilgisayardan İzlemek İçin (Windows, MacOS)

Gerekli program olan VLC Media Player’ı ”Vlc Player İndirmek için Buraya Tıklayın“.

Daha sonra size vereceğimiz linki tarayıcınızın ”www.google.com” yazan kısmına yazın ve Enter’a basın. Bir dosya inecek o inen dosyayı masaüstüne atın. Sonrasında VLC Media Player’ı açın ve inen dosyayı üzerine sürükleyip bırakın, liste yüklenecektir. (VLC Media Player’da alttaki butonlardan sağdan 3. buton kanal listesini açar.) veya Vlc açın Üst Sol köşede ORTAM tıklayın ordan Ağ Akışı Aç Tıklayın ve iptv urlnizi oraya yapıştırın kanalalar otomatik olarak gelicektir.

Anroid Ciyazlardan Nasıl İptv İzlenir?

Android’den İzlemek İçin (Telefon, Tablet, Android Box vs.) – GSE SMART IPTV adlı uygulamamızı ‘Google Playdan indirin. GSE SMART IPTV adlı uygulamamızı açın, sol üstteki ”3 çizgiye” basın, açılan menüde ”uzaktan oynatma listeleri”ne basın, ardından sağ alttaki ”+” işaretine basın, ”M3U URL ekle”ye basın ve ”çalma listesi bağlantısı” yazan yere size vereceğimiz linki yapıştırın ve ”Playlist adı” yazan yere ”iptvsatiss” yazıp eklemek yazan yere basın. Gelen ”iptvsatiss” isimli liste ile yayını izleyebilirsiniz.

İOS Ciyazlardan Nasıl İptv İzlenir?

IOS’dan İzlemek İçin (Iphone, Apple TV) – GSE SMART IPTV adlı uygulamamızı itunes’den indirin. GSE SMART IPTV adlı  uygulamamızı açın, sol taraftaki menü tuşundan ”Uzaktan Oynatma Listeleri” menüsüne girin. Daha sonra ”+” işaretine basın, ”M3U URL ekle” ye basın ve ”çalma listesi bağlantısı” yazan yere size vereceğimiz linki yapıştırın akabinde ”Playlist adı” yazan yere ”iptvsatiss” yazıp ”add” yazan yere basın. Gelen ”iptvsatiss” isimli liste ile yayını izleyebilirsiniz.

Smart TV Ciyazlardan Nasıl İptv İzlenir?

Smart TV’lerden İzlemek İçin (Smart IPTV, SSIPTV) (Samsung, LG, Sony, Philips) – Smart Tv için kurulabilecek uygulamalardan birisi Smart IPTV’dir. TV’de Smart IPTV’yi açınca size bir mac adresi gözükecektir, o mac adresini bir yere yazın. Bilgisayarınız ile ” https://siptv.app/mylist/ ” adresine giderek liste yükleme sitesine gelin. Açılan sitede sol kısımdaki iki boşluğa da uygulamayı açınca ekrana gelen mac adresini yazın. (Arasında ” : ” olacak şekilde yazmalısınız.) Sağ kısımda ise ” URL ” yazan boşluğa size mail olarak ilettiğimiz ” Mobil (gse) için ” olan 2. linki yapıştırın. Sonrasında sırasıyla önce ” delete ” butonuna, sonra ” send ” butonuna basın. Smart IPTV için işlem bu kadar basit. Uygulamayı kapatıp açınca kanallar gelmiş olacaktır. (Önemli: Uygulamanın 7 günlük deneme kullanımı vardır, bu deneme süresi bitince ”http://siptv.eu/activation/” linkinden 5,50 €’ya satın aIalabilir izlemeye devam edebilirsiniz.)

Mag Box Ciyazlardan Nasıl İptv İzlenir?

Mag Box’tan İzlemek İçin (MAG 250 – MAG 254) – Mag tabanlı cihazlarda herhangi bir kuruluma gerek yoktur. Tek yapmanız gereken cihazın altında bulunan mac adresini bize vermek. Size eklemeniz için ”portal linki” vereceğiz onu cihazınıza ekleyin. Sonrasında cihazınızı fişe takıp izlemeye başlayabilirsiniz.

Mag Box Ciyazlardan Nasıl İptv İzlenir?

Enigma2 Cihazlarda İzlemek İçin – Enigma2 cihazlarda izlemek için bizden bir kod alıp Putty programı ile cihaza yüklemeniz gerekli. Putty ile kurulumu detaylıca anlattık ”https://www.youtube.com/watch?v=fcu0Se0I9QA” linki üzerinden izleyebilirsiniz. Putty programını ”https://www.gezginler.net/indir/putty.html” linkinden indirebilirsiniz. Yapıştırmanız gereken linki bizden isteyin.

Vu+ Solo Ciyazlardan Nasıl İptv İzlenir?

Vu+ Solo Cihazdan İzlemek İçin – Cihazın FTP’sine ”Filezilla” ya da ”CuteFtp” ile bağlanıyorsunuz. Cihazda ETC/Enigma2 klasörüne giriyorsunuz ve size vereceğimiz ”userboquet” dosyasını buraya atıyorsunuz. Cihazı yeniden başlatıp izleyebilirsiniz.

Kodi Ciyazlardan Nasıl İptv İzlenir?

Kodi İle İzlemek İçin – Gerekli uygulamayı ”https://kodi.tv/download” linkinden indirin. Uygulamayı cihaza kurup system kısmına gelin. Aşağıda yazan ”Add-Ons” bölümüne girin. Listeden ”PVR Clients” kısmını seçin. Orada bulunan ”PVR iPTV Simple Client” kısmına gelin. Tıklayın ve ”disable” kısmını ”enable” yapıp aktif edin. Sonra ”Configure” kısmına tıklayın ve ”M3U Playlist Url” kısmına size vereceğimiz linki yazın. OK dedikten sonra kanallar TV kısmına yüklenecektir. Artık izleyebilirsiniz.

Next Minix Ciyazlardan Nasıl İptv İzlenir?

Next Minix İle İzlemek İçin – Öncelikle bilgisayarda yeni bir metin belgesi açarak adını ”tvlist.txt” olarak kaydedin. Sonrasında içerisine kanalları az sonra tarif edeceğimiz formatta ekleyin. Örnek Kanal Dosyası : ” KANAL ADI 1,http://www.iptvsatiss.com/channel1 ” ” KANAL ADI 2,http://www.iptvsatiss.com/channel2 ” Az önceki tarif ettiğimiz formata uygun bir şekilde kanallarınızı ”tvlist.txt” metin belgesine kaydedin. (Kanal linklerini bizden isteyin.) Kaydettiğiniz bu dosyayı USB belleğe yükleyip Next cihazınıza takın. Daha sonra kumandanızdan menü tuşuna basarak eğlence menüsünden IPTV menüsüne girin. Açılan ekranda kumandadan yeşil tuşa basın. IPTV kanalları başarıyla eklenmiştir yazısını göreceksiniz. Kanalın üzerine geldikten sonra kırmızı tuşa basarak tam ekran modunda izleyebilirsiniz.

DreamBox Ciyazlardan Nasıl İptv İzlenir?

DreamBox Cihazlardan İzlemek İçin – Öncelikle FTP ile bilgisayarınızdan cihazınıza bağlanın daha sonra FTP ile cihazınızın ip adresini yazarak giriş yapın. FTP uygulamasını ”https://www.gezginler.net/indir/filezilla.html” linkinden indirebilirsiniz. ”Kullanıcı adı: root” ”Şifre: dreambox” (Genel Olarak). Ardından size vereceğimiz ”userboguet” dosyasını ”ETC / Enigma2” yolunu bularak ”Enigma2” klasörüne atınız. Daha sonra cihazınızı yeniden başlatın. Kanallarımız hazır bir şekilde önünüze çıkacaktır.

 

 

hizlipro.net

İpTv Nasıl İzlerim YAPILAN YORUMLAR
Azerbaijani AZ English EN French FR German DE Russian RU Turkish TR