Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kesintisiz TV APK İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Birçok farklı maç yayını izlemek için pek çok kişi tarafından beğenilmiş programlardan bir tanesi olan Kesintisiz TV APK de pek çok lig maç kanalları içerisinde bulunmakta ve bu sayede kesintisiz, donmadan maç izleme keyfine erişebileceksiniz.

Takımınız hakkında yeni bilgiler, yeni maçlar gibi konularda kanalın altında bulunan bilgilendirme sutunu sayesinde bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz TV APK ile film, dizi, yeni yapımlar, belgesel, haber ve şov programları gibi pek çok türe 100’den fazla kanal sayesinde ulaşabilirsiniz. Futbol karşılaşmalarını bütünüyle bedava dağıttığı olarak hem dünyada hem Türkiye’de bulunan takımları canlı bir biçimde izleyeceğiniz sayılı uygulamadan birisi olarak siz kullanıcılarına aralıksız bir hizmet vermektedir.

Nasıl Kullanılır?
Kesintisiz TV APK indirmek için evvela kutuda sizin ile paylaşılan linke tıklayın ve açılan penceredeki dosyayı bilgisayarınıza veya telefonunuza indirin. Bu cihazlarda bulunan Ayarlar kısmına gidin.

Ardından Güvenlik sekmesini seçerek uygulamanın kurulumu için güvenlik iznini aktifleştirin. İndirilmiş kaynağa izin verdikten sonra programı çalıştırın ve yüklenmesi için 1-2 dakika gibi kısa bir zaman bekleyin.

Bu işlem tamamlandığında APK uygulamasını açmalı ve kanalları listelemeye başlayabilirsiniz. 100’den fazla kanal bulunan bu programda arzu ettiğiniz kanalları türlerine göre sınıflandırarak bir sonraki aramanızda daha kolay bir biçimde bulabileceksiniz. Bu kullanım için herhangi bir abonelik ve ya üyelik açmanız gerekmemektedir. Kişisel bilgilerinizi bu konu da kullanmamanızı öneririz.

Kesintisiz TV APK Özellikleri
Bu program sayesinde internet hızınızdan bağımsız olarak izlediğiniz kanal kesilmeden yüksek kaliteli canlı yayın veya diğer kanalları izleyebilirsiniz.

Program içerisinde yalnızca TV kanalları yoktur bunlara ilave olarak radyo uygulaması ve müzik kanalları bulunduğu için yüksek ve nitelikli ses çıkışı sağlanmak için güncel yazılımsal özellikler eklenmiştir.

Üyelik açmanıza gerek olmadığı için kimlik bilgilerinizin paylaşılması veya ücret talep edilmesi gibi durumlar söz konusu olamaz.

Bilgisayarınız, telefon ve tabletinize kuracağınız emülatör sayesinde pek çok farklı cihazdan uygulamayı açarak tercih ettiğiniz kanalı izlemeye başlayabilirsiniz. Sadece futbol değil içerisinde pek çok spor dalının yer aldığı spor kanalları sayesinde farklı dalları da izleyebilirsiniz.

 

 

İNDİRME LİNKLERİ:

Kesintisiz TV APK indirmek için tıkla

ALTERNATİF İNDİRME 1

ALTERNATİF İNDİRME 2

ALTERNATİF İNDİRME 3

ALTERNATİF İNDİRME 4

Alternatif İndirme 5

 

Kesintisiz TV Apk Nasıl Kurulur ?

İndirdiğiniz Kesintisiz TV APK dosyasını telefonunuza kurunuz,  uygulama otomatik olarak yüklenecektir.

Eğer APK dosyasını direk olarak yükleyemiyorsanız, “Bilinmeyen Kaynaklar” ‘ı telefonunuzda aktifleştirmeniz gerekir. Bunun için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

1. Menü tuşunu ya da Uygulamalar bölümünü kullanarak AYARLAR‘a gidin.

2. Güvenlik’i bulun (Genelde Sistem kategorisi altında olur) ve basın ve Bilinmeyen Kaynaklar (Market üzerinden bilinmeyen uygulamaların alınmasına izin ver. ) kutucuğunu işaretleyin.

3. Kesintisiz TV APK Dosyasını tekrar kurmayı deneyin.

Apk Kurulum Videolu Anlatım

Kesintisiz TV APK İndir YAPILAN YORUMLAR
Azerbaijani AZ English EN French FR German DE Russian RU Turkish TR